Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[12:06] Ehliyetsiz Sürücü Kaçarken Kaza Yaptı -- [11:58] Sabaha Karşı Korkutan Kaza -- [11:18] Kaynaşlı Daha Temiz Olacak -- [11:12] Asar ve Karaca Yeni Yüzüne Kavuşacak -- [11:07] Kışla Öncesi Korona Testi -- [11:03] HATİM HEDİYESİNİ BAŞKAN YAVUZ VERDİ -- [09:30] Medikal Malzemesi Satan İşyerinde Yangın! -- [21:28] Malatya'da Korkutan Deprem -- [21:14] Korona Virüs'te Vefat Sayısı Yükseldi -- [21:08] Çocuklara polis şefkati --
Akçakoca
MHP'de Özensel dönemi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Akçakoca ilçe teşkilatı olağan kongresi yapıldı. Kongre sonunda tek listeyle girilen seçimlerde mevcut İlçe Başkanı Mustafa Özensel bir kez daha başkan seçildi.

7.05.2017
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
MHP'de Özensel dönemi

Saat 10.00’da Akçakoca Öğretmenevi Konferans salonunda başlayan toplantıda, toplantı yeter sayısı bulunamayınca, kongre saat 12.00’ye ertelendi.

MHP’nin ilçe kongresine diğer siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de konuk oldular.

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, Ak parti İGM üyesi Ayfer Yılmaz, MHP Gümüşova İGM üyesi Sema Çelebi, Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça, CHP İlçe Başkanı Turan Güler ve SP İlçe Başkanı Mustafa Zorlu, MHP’nin iki dönem Akçakoca Belediye Başkanı adayı Okan Yanmaz ile eski ve yeni İGM ve Belediye meclis üyelerinin de bulunduğu öğretmenevi konferans salonu, çok sayıda MHP üyesi ve ülkücü gençle doldu taştı.

Divan kurulu seçimleri öncesinde Akçakoca’nın imam hatiplerinden Veysel Mat Kur’an-ı kerimden bir bölüm okudu ve ardından hep birlikte dualar edildi.

Genel kurulu yönetmek üzere divan kurulu başkanlığına Ahmet Güner seçilirken, katip üyeliklere Levent Akça ve Zikri Yaman seçildi.

Genel kurulun ilk konuşmasını MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz yaptı. Yılmaz, ülkenin bu zor süreçte MHP’nin tavrı ülkenin geleceğine yön vermiş ve bu tavır sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti uçurumun eşiğinden dönmüştür dedi.

İl Başkanının konuşmasının ardından bazı eski ve yeni parti yöneticileri de gündemle ilgili konuşmalar yaptılar.

Eski İlçe Başkanlarından Murat Başaran’ın birlik ve dayanışmayı öğütleyen konuşması ve eski Ülkü ocağı başkanlarından İsmail Çavuşoğlu’nun özellikle genç ülkücüleri etkileyen heyecanlı konuşması izleyicilerden çokça alkış aldı.

 

Daha sonra kürsüye davet edilen İlçe Başkanı Mustafa Özensel, katılımcılara teşekkür ederek başladı konuşmasına.

‘’Akçakocamıza ve partimize yeni yönetimimizle birlikte hizmet vermeye talibiz. Hedefimiz teşkilatımızı daha da büyütüp layık olduğu konuma getirmektir’’ şeklinde konuşan Başkan Özensel, ilçenin sorunlarını çok iyi bildiklerini, kendilerine yetki verilmesi sonrasında ise, ‘’önce ülkem, sonra partim anlayışıyla çalışacağıma siz değerli haziruna söz veriyorum’’ dedi.

Başkan Mustafa Özensel’in konuşmasının ardından yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile İl Kongre Asil delegeleri tek tek okunarak kürsüye davet edildi.

Her bir yönetim kurulunun kürsüye gelmesi ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından seçimlere geçildi.

Tek liste halinde girilen seçimlerin sonucunda Mustafa Özensel bir kez daha MHP İlçe Başkanlığına getirilen isim oldu.

 

Başkan Özensel’in yönetim kurulu asil listesi ise şu isimlerden oluştu:

1-Sefa Aran

2-İsmail Pazvant

3-Erdoğan Biriktir

4-Ahmet Hakan Türkan

5-İmdat Topaloğlu

6-Fatih Çakır

7-Mehmet Ünsal

8-Metin Cingirt

9-Turgut Ilgaz

10-Aysun Eren

11-Aydın Yılmaz

12-Murat Yanmaz

13-Zeki Sönmez

14-Osman Kurşun


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR