Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[10:28] Cinayetin nedeni belirlendi -- [10:07] Engellilere her ay maaş ödenecek -- [09:38] AK Parti yerel seçim startını verdi! -- [09:10] TÜNELDE BAYRAM REKORU -- [09:05] İşsizlik maaşına yeni düzenleme -- [20:03] ÇAKIR VE KEŞİR'DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI -- [19:30] RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ TAMAMLANDI -- [18:40] Akçakoca'da mevsimlik tarım işçisi boğulma tehlikesi geçirdi -- [18:04] Resmi Bayramlaşma Töreni Yapıldı -- [18:03] Plajda Kalp Krizi Geçirmişti... --
Akçakoca
Milli Eğitim Müdürü Uyuyor mu? Eğitim yuvası mı, Ticarethane mi?

7.12.2017 - 19:54
1177 kez okundu
0 bekleyen yorum
5 onaylı yorum
Milli Eğitim Müdürü Uyuyor mu? Eğitim yuvası mı, Ticarethane mi?

Akçakoca Ortaokulu müdürü Aykan Gülbahar’ın talimatıyla okul içinde öğrencilere aldırılan eşofman takımları, tişörtler maliyetinin üstünde bir fiyatla 75 liradan öğrencilere satıldığı iddia edildi.

Serbest piyasadaki emsallerinin üstünde bir fiyatla öğrencilere satılan eşofmanları almak zorunda bırakılan aileler duruma tepki gösterirken, Okul müdürü Gülbahar’ın, Okulu ticarethaneye çeviren bir mantıkla hareket ettiği ve okul aile birliğinin durumdan haberdar olmadığı iddiasına yer verildi.

Öğrencilere yapılan satışlar için her hangi bir makbuz ya da fatura ibra edilmezken, milli eğitim müdürlüğünün durumdan haberdar edilmediği ve soruşturma açtığı bilgisine ulaşıldı.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1177 kez okundu
0 bekleyen yorum
5 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,27

ahmet

9.12.2017 - 11:18:05

vay arkadaş,fripot okullara kadar düştü he,yazık bizim insanımıza cok yazık!peki ya o eşofman yada formaları alacak güçte olmayan çocukların durumu ne oluyor,okulamı alınmıyorlar?belki çocuk sizin sattıgınız kaliteli oldugu için örnegın 100 tl olan ürünü pazardan kalitesiz olandan 20 tl ye alacak,ancak buna gücü yetiyor...
Katılıyorum   Katılmıyorum
%40,51

vatandas

9.12.2017 - 11:11:58

kardeşim!orası devletin okulu!bir ihtiyaç varsa talep edersin devletten alırsın!bu nasıl kafda sizdeki?eğitimci profilli yada öğretmen,lütfen profil isimlerinizi değiştirin ve fırsatcı diye yazın!çünkü devlet okulunda ticareti her nesebeble olursa olsun mağzur gören zihniyet çıkarcı zihniyetidir,nokta!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%63,53

Eğitimci

8.12.2017 - 12:25:21

Şunu da sormak lazım. Bu haberi yapan kendisine ne söylendiyse onu yazmış. Acaba o fotoğrafları kim çekip servis etmiş. Bu ahlak yoksunu kişileri de yazsaymış haber daha değer kazanırmış. Okul müdürü ile görüşülmüş mü. Haber tamamen yalan gibi duruyor.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,80

veli

8.12.2017 - 11:52:20

benim bu okulda çocuğum okuyor iki tane .ve müdür bey kendinin görevini devredene kadar güzel izler bırakmak adına bu okul ve öğrenciler için elinden gelen bütün imkanları kullanıyor tüm iyi niyetiyle. bizzat görüyoryz tanıklık ediyoruz. istemese yapmaz. ona bakarsanız okul kıyafetleri dışarıda satılırken de değerinin üzerinde satılıyor bunu hepimiz biliyoruz.eşofman satışı ayrıca başka okulda da yapılıyor aynı fiyat aynı yöntem..dışarıda satılan sadece bir okul tişörtü 30 sadece bir okul pantolonu 60 tl..gidin onları da şikayet edin o zaman. eşofmanlardan bir gelir geliyorsa o da okulun yararınadır .İyi niyet kurbanı olmak buna denir herhalde!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,92

ÖĞRETMEN

8.12.2017 - 08:02:49

MADDİ VARLIĞIMIZ ARTTIKÇA, MERTLİĞİMİZ AZALIYOR MALESEF!!!ŞİKAYET EDEN VELİ ACABA BU EŞOFMANI DIŞARDAN ALIRKEN BEDAVAYA MI ALIYOR YA ADA SATAN ESNAF KARSIZ MI VERİYOR. OKUL AİLE BİRLİĞİ DE TABİ Kİ KAR KOYARAK SATACAK. BURADAKİ KAR AMACI DA BELLİDİR ZATEN OKULUN GİDERLERİNİ BİRAZ OLSUN KARŞILAMAKTIR. BUNU BİLMEYEN YOKTUR. HER ŞEYİMİZİ KAYBETSEK DE KEŞKE MERTLİĞİMİZİ KAYBETMESEYDİK. ŞİKAYET EDENLERİN BAZILARI HEM ÇOCUĞUM İYİ OKULDA OKUSUN,MERKEZDE OKUSUN,OKULUN TÜM İMKANLARINDAN FAYDALANSIN İSTER HEM DE OKULA MADDİ KATKI SAĞLAMAK İSTEMEZ.PEKİ BU BU HİZMET NASIL SAĞLANACAK.TESADÜFİ BİR BAŞARI YOKTUR TABİ Kİ EMEKSİZ DE. OKUL İDARECİLERİ VE OKUL AİLE BİRLİKLERİ YAPILACAK ÇALIŞMALAR İÇİN KAYNAK BULMAYA ÇALIŞIRKEN BÖYLE HABERLER ÇALIŞKAN İNSANLARIN MOTİVASYONLARINI OLUMSUZ ETKİLİYOR.ÇOK YAZIK. BU DURUMU ŞİKAYET EDEN VELİ ÇOCUĞUNA ANCAK VEFASIZLIĞI ÖĞRETİYOR, DEVLET BİN VERİRKEN BİZ BİR VEREMİYORSAK ÇOK AMA ÇOK YAZIK.HABERİ ÇARPITARAK YAZANLARI DA KINIYORUM.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Akçakoca'da Trafik Kazası 8 Kişi Yaralandı
ACI VEDA...ANNE VE KIZI TOPRAĞA VERİLDİ...
Palamut bolluğu tezgahlara yansıdı
Kaymakam Öztürk Balık Sezonunu Açtı…
Çapari ile Palamut Sezonu Başladı…
SAHİL YOLUNDA BARİYER ÇALIŞMASI BAŞLATILDI...
Denizde ölü dana görüldü...