Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:32] Düzce’de vizyon konferansı iptal edildi -- [18:22] 4 Şüphelinin sorgusu sürüyor -- [18:17] HALUK KADRİ DEMİR MAZBATASINI ALDI -- [18:12] 5 Ayrı Noktada 4 Bin Kişiye Kandil Simidi Dağıtıldı -- [14:34] ŞEHİTLERİMİZİN İSİMLERİ BELLİ OLDU -- [14:13] KAZADA 15 KİŞİ YARALANDI -- [13:56] SINIRDA HAREKETLİLİK -- [13:03] DÜZCE PROTOKOLÜNDEN TAZİYE MESAJLARI -- [12:44] ZANLILAR ADLİYEYE SEVK EDİLDİ! -- [11:41] BAŞIMIZ SAĞOLSUN --
Akçakoca
ÖNEMLİ PROTOKOL İMZALANDI

28.03.2019
2809 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
ÖNEMLİ PROTOKOL İMZALANDI

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi ve Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi arasında 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Bilimsel ve Sosyal İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi ve Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi arasında 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında, Bilimsel ve Sosyal İşbirliği Protokolü imzalandı. Protokolü Akçakoca Kaymakamlığı adına Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer ve Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü adına Okul Müdürü Yunus Kara imzalarken, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü adına Düzce Üniversitesi Rektör Yrd. İlhan Genç, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanlığı adına Dekan V. Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü ve Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü adına Bölüm Bşk. Doç. Dr. Zafer Akbaş imzaladı.

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi ile Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi arasında bilimsel ve sosyal işbirliği sağlamak amacıyla imzalanan protokol ile Sosyal Bilimler Lisesi´nin ihtiyaç duyabileceği öğretim programları doğrultusunda yapılan veya yapılacak olan çalışmaların çeşitlendirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi veya eğitim öğretim desteği sağlanması konularında üniversite tarafından uygun görülen şartlarda uzmanlık desteği sağlanacak. Bu konular kapsamında Üniversite öğretim elemanlarınca lisede taraflarca uygun görülecek koşullarda veri toplanabilecek araştırma yapılabilecek.

Lise öğrencilerinin Üniversite´nin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret etmesine ve birimlerde bulunan kütüphane konferans salonu vb. akademik alanların kullanılmasına Üniversite tarafından uygun görülen şartlarda imkan tanınacak. Lise öğrencileri ve öğretmenleri, üniversite kütüphanesinden kitapları yerinde inceleyerek veya masrafı kendilerince karşılanmak suretiyle fotokopi çektirerek yararlanabilecek. Üniversite öğretim üyelerinin ve öğretim elemanlarının liseye gelerek okul öğrencilerine ders veya seminer vermeleri sağlanacak. Öğrencilerin Fakülte Dekanlığı´nın uygun gördüğü koşullarda dersleri dinlemelerine etkinlikleri izlemelerine veya aktif olarak katılmalarına bölüm ziyaretine imkan tanınacak. Siyasal Bilgiler Fakültesi Bölümlerinin tanıtım ve gezilmesi sağlanacak. Lisede bilim eğitimini geliştirmek amacıyla yapılacak çalışmalarda oluşturulacak komisyonlara üniversite tarafından personel desteği sağlanabilecek.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
2809 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

AKÇAKOCA’DA İNTİHAR
25.02.2020 - 18:56
AKÇAKOCA’DA İNTİHAR
Toplu Taşımada Kazaları Önlemek İçin Buluştular