Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[10:55] VALİ DAĞLI OLAY YERİNDE... -- [08:19] 3 çocuk yanarak can verdi! -- [18:33] Gölyaka'da İş Yerleri Denetlendi -- [18:28] "Trabzon Kültür ve Turizm Değerleri Tanıtım Tırı" Gölyaka'da -- [18:00] BOLU DAĞINDA ARANAN ARAÇ KONYA'DA ÇIKTI -- [16:26] Yığılca’da ekipler yolların kapanması izin vermiyor -- [16:06] Balık rotasını Doğu Karadeniz'e çevirdi -- [15:55] KSS yönetiminden Başkan Ay'a ziyaret -- [15:47] Teknolojinin İyi ve Kötü Yönleri Anlatıldı -- [15:40] Bitkisel Kozmetik Ürünlerin Üretim ve Ticarileştirme Süreci --
Asayiş
67 Memur daha görevden ihraç edildi

Geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan Karar Hükmünde Kararname ile birlikte Düzce’de 67 memur daha görevden ihraç edildi. En çok ihraç bu sefer Düzce Adliyesi ve bağlı birimlerde yapıldı.

31.10.2016 - 13:40
11145 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
67 Memur daha görevden ihraç edildi

Geçtiğimiz hafta sonu  yayınlanan Karar Hükmünde Kararname ile birlikte Düzce’de 67 memur daha görevden ihraç edildi. En çok ihraç bu sefer Düzce Adliyesi ve bağlı birimlerde yapıldı.

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında başlatılan OHAL uygulaması çerçevesinde ihraç dalgaları devam ediyor. Bu kapsamda daha önce ihraç edilen 300 kamu görevlisinin yanına son KHK ile 67 kişi daha eklendi. En çok ihraç Düzce Adliyesi ve bağlı kuruluşlarında yapılırken, ikinci sırada İl Sağlık Müdürlüğü, üçüncü sırada Milli Eğitim Müdürlüğü ve Düzce Üniversitesi yer aldı.

Bu kapsamda Düzce Adliyesine bağlı kurum ve kuruluşlarında görevli İnfaz ve Koruma Memurları Abdurrahman Türk, Aydın Gülen, Bilal Sönmezoğlu, Mehmet Sarıgül, Mehmet Sefa Kandaz, Yakup Numan Duman, Yaşar Aktepe, Kaloriferci İhsan Bozkurt, Mübaşirler Eyüp Demir, Funda Hoz, Ramazan Arslan, Sosyolog Hatice Turmuş,  Sosyolog Osman Kaplan, VHKİ Bünyamin Yeşil, Zabıt Katipleri Ahmet Turmuş, Atilla Erkalıp, Aziz Altun, Cengiz Keskin, Fatih Tanrıver, Fatma Kars, İsmail Durmaz, İsmail Şentürk, Kazım Binbir, Mehmet Akif Aytan, Muhammed Emin Topal, Ramazan Dinçer, Recep Danış, Selim Güzel, Şerife Duba, Şükrü Aycı, Uğur Büyük, Yusuf Selim Karakaş, Akçakoca Adliyesi Zabıt Katibi Emre Sülü meslekten ihraç edildi.

Tapu ve Kadastro İl Müdürlüğü’nden Bilgisayar İşletmeni Arif Çalışkan, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Öğretmenler Selman Dikici, Filiz Harman, Ersin İrde, Namık Kemal Sarıtekin, Selahattin Kuş, Soner Çuhadar, Sultan Çuhadar, Devlet Su İşleri’nden Yılmaz Bayır, Düzce Orman İşletme Müdürlüğü’nden Avukat Berfu Öztürk meslekten ihraç edildi.

Düzce Sağlık İl Müdürlüğü’nden Akçakoca Ebesi Muraciye Kudal, Cumayeri Doktor Bülent Gürbüzler, Hemşire Havva Nom Şevik, Kaynaşlı Hemşire Mehtap Ay, Düzce Devlet Hastanesi’nden Uzman Tabip Ali Rıza Aslan, Diş Doktoru Feyza Zeyrek, Sağlık teknikeri Hanife Yıldırım, Hemşire Hilal Gümüşer, Dokor Mehmet Berber, Hemşire Mine Şahin, Doktor Murat Metek, Ebe Nebahat Çelik, Sağlık Memuru Ömer Uğuz, Diş Doktoru Selda Akbaş, Diş Doktoru Serdar Çilesiz, Doktor Yasin Beşcan, Sağlık Memuru Kadir Erdinç ile Düzce Üniversitesi Araştırma Görevlisi Esra Gökalp, Yardımcı Doçent Doktor Faruk Yılmaz, Öğretim Görevlisi Hüseyin Demir, Yardımcı Doçent Doktor Latife Akyüz, Öğretim Görevlisi Selman Aksoy görevlerinden ihraç edilen isimler olarak yer aldı.

Düzce Eski İl Emniyet Müdür Yardımcıları olan Ercan Ateş ve Osman Tuna’dan meslekten ihraç edilenler oldu. Bu kapsamda İhraç dalgasında Düzce’de son yayınlanan kararname ile birlikte 67 kişi daha eklenmesi ile memurluktan ihraç edilen kişi sayısı 367’ye yükseldi.

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
11145 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

wtf

7.7.2018 - 10:11:44

bu namık kemal sarıtekin BBXM olarak görev alan bir arkadaştır.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%59,57

esnaf

31.10.2016 - 22:43:42

bu insanların isimlerını burda yayınlamaya hakkınız yok daha mahkemelerı görulmemiş kişiler bunlar fetullahcı dıye yayınlıyamazsınız bunun vebali var bu kişilerı millete kötü tanıtamazsınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DÜZCELİ AİLE KAZA YAPTI 3 ÖLÜ 2 YARALI
ÇÖPLÜK CİNAYETİNİN ZANLISI TUTUKLANDI
SİLAHLI KAVGA 1 AĞIR YARALI
9.12.2018 - 02:40
SİLAHLI KAVGA 1 AĞIR YARALI
BIÇAKLAYIP ÇÖPLÜĞE ATTILAR
HAYATINI KAYBETTİ..
8.12.2018 - 14:08
HAYATINI KAYBETTİ..
DOMUZ YERİNE KOMŞUSUNU VURDU..
BOLU DAĞINDA  ARANAN ARAÇ KONYA'DA ÇIKTI