Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:25] İŞTE GÜNÜN TABLOSU -- [20:57] TALİHSİZ KAZA! -- [20:45] Belediye polisleri bayramda unutmadı -- [19:33] Jandarma Sahadan Ayrılmıyor -- [18:01] Sokak Hayvanlarına Yem Bıraktılar -- [17:57] Bu Bayram Böyle Oldu... -- [17:07] Yaşlıların Buruk Bayram Sevinci -- [16:53] Kızılay Çocuklar İçin Kapı Kapı Dolaşıyor -- [16:49] FIRINCILAR EKMEĞİ KAPAYI KADAR GETİRİYOR -- [14:00] GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER --
Belediyeler
Muhtarlardan Başkan Keleş’e destek!

10.09.2016
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Muhtarlardan Başkan Keleş’e destek!

Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanlığından Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e destek açıklaması geldi. FETÖ ile ilişkisi olduğu tespit edilen bir grup işadamının hayırlı olsun ziyaretinde çekilen fotoğrafla gündeme gelmesinin ağırlarına gittiğini söyleyen muhtarlar, Başkan Keleş’in bu terör örgütü ile bağlantısı olduğuna dair haberleri dedikodu olarak nitelediklerini beyan ettiler.

Geçtiğimiz günlerde, FETÖ ile bağlantısı olduğu tespit edilen DÜSİAD’lı bazı işadamları ile fotoğrafı AK Parti düşmenı Sözcü gazetesinde  yer alan Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e  destek mahalle muhtarlarından geldi. Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı mensur Bilgin ve Yönetim Kurulu üyeleri, “ 10 yıldır mesai arkadaşımız” dedikleri Başkan Keleş’in bu terör örgütü ile bağlantısı olduğuna bir fotoğrafla karar verilemeyeceğini söylediler.

Dernek Başkanı Bilgin, örgütle bağlantısı olduğunu düşünmedikleri Başkan Keleş’le ilgili hiçbir şey görmediklerini ve duymadıklarını söylerken, “ Eğer olsaydı ilk başta muhtarlar olarak biz tavır koyardık” dedi.

Bilgin, “ O resim başkanımızın başkan seçildiği zaman makamında ziyarete gelen, her vatandaş gibi, bugün vali beyde seçemez makamına gelen kişileri, çünkü bunlar hayırlı olsun ziyaretidir. Ayrıca ziyarete gelen Düzce’nin işadamlarıdır. Bunlardan biri hariç diğerlerinin FETÖ ile bağlantıları gündeme gelmiştir ki zaten Türkiye’nin şu andaki konusu bu. Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz.Mehmet Başkanımız bizim mesai arkadaşımızdır. 2004’te göreve başladı bizimle beraber. Bayağı bir yol kat ettik beraber. Terör örgütü ile bağlantılı olarak biz Mehmet Başkanla ilgili Tüm Muhtarlar Derneği Başkanlığı olarak en ufak bir şey duymadık, görmedik, hissetmedik.. Hissetmiş olsak biz muhtarlar olarak herkesten önce tavır alırdık. Çünkü bu vatan, devlet meselesi. Bunun söz konusu olması mümkün değil. Bu resim üzerinden basına çıkması bizi çok üzmüştür. Hizmet konusunda hataları olabilir, en iyisini yapmıştır, kötüsünü yapmıştır, o konular ayrı. Dernek olarak bu terör örgütü ile bağlantısı olduğunu zannetmiyoruz. En azından mesai yaptığımız süreçte biz böyle bir şey hissetmedik. Biz hepimiz bir havuzun içindeyiz, Düzce’ye hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu konu ile gündeme gelmemiz ağrımıza gittiği için bu açıklamayı yapma gereği hissettik.” Şeklinde açıklamada bulundu.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR