Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[10:49] Sağlık Müdürlüğünden Hareketli Yaşama destek -- [10:31] "Geleceğin teknolojilerine haiz bir ürün ortaya çıkartacağız" -- [17:19] Karaman Tazeoğlu, Düzcelileri büyüledi -- [17:05] Rektörden teşekkür belgesi -- [16:58] BİRİNCİ BELLİ OLDU -- [15:57] Askerler için yazdılar -- [13:27] Demans Polikliniği hizmete girdi -- [13:31] Seçim günü sosyal medyaya sıkı takip -- [13:21] “Oyumu nerede kullanacağım” sorusunun cevabı bu haberde... -- [12:49] Emniyetten uyuşturucu operasyonu --
Çilimli
Çilimli’ye kaymakam dayanmıyor

91’de ilçe olan Çilimli’ye 14’üncü kaymakam bekleniyor.

8.7.2016 - 11:26
8106 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Çilimli’ye kaymakam dayanmıyor

Sadece 4 ay önce “WelcomeTo Düzce” başlığıyla okurlarımıza Çilimli’ye 1 yılda 4 Kaymakamın atandığını haber yapmıştık. O gün göreve başlayan Mustafa Sait Arcaklıoğlu’da 8 Temmuz itibari ile görevi tamamlandı ve ilçeden ayrıldı. Yeni görev yapacak Kaymakam daha bilinmezken, 1991 yılında ilçe olan Çilimli, 14’üncü kaymakamını beklemeye başlarken, halkta “ Bakanımız var, Ama Kaymakamımız yok” serzenişinde bulunuyor.

15 ayda 5 kaymakam değiştiren Çilimli, bir türlü istediği kaymakamı bulamadı. Sürekli değişen kaymakam nedeni ile ilçenin sorunları da bir türlü çözülemiyor. Kaldı ki gelen kaymakam da hoş geldin ziyaretleri ve veda ziyaretleri ile 3 aylık süreyi tamamlayıp gidiyor. 1991 yılından bu yana ilçenin en uzun kaymakamlık görevini yapan Volkan Barış Göçmez’in ardından koltuğa 4 aydan fazla oturan daha olmadı. Sırasıyla Ömer Bilgin, Emin Şimşek, Hasan Uğuz ve Mustafa Sait Arcaklıoğlu’nun 3 aylık Kaymakamlıklarının ardından yeni kaymakam daha belirlenemedi.

1 Bakan, 1 Milletvekili, 2 Valisi var Kaymakamı yok!

Çilimli’nin kaderi son zamanlarda parlamaya devam ediyor. Topçular Mahallesinde ikamet eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve yine aynı Mahallede ikamet eden Düzce Milletvekili Fevai Arslan ile birlikte eski Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Bayburt Valisi İsmail Ustaoğlu’nun Çilimli’li olması ile birlikte ilçe adeta son zamanlarda parlamaya devam ediyordu. Fakat halen daha kaymakam konusunda sorun yaşayan ilçe de halkta huzursuzlaşmaya başladı. 15 Ayda 5. Kaymakamını beklemeye başlayan halk, “ Bakanımız var Ama Kaymakamımız yok” serzenişinde bulundu. 

3 AY ÖNCE YAPTIĞIMIZ HABERİ OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

*VOUS ÊTES VENU DÜZCE GOSLAR = Düzce'ye Hoşgeldiniz!


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
8106 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR