Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[10:49] Sağlık Müdürlüğünden Hareketli Yaşama destek -- [10:31] "Geleceğin teknolojilerine haiz bir ürün ortaya çıkartacağız" -- [17:19] Karaman Tazeoğlu, Düzcelileri büyüledi -- [17:05] Rektörden teşekkür belgesi -- [16:58] BİRİNCİ BELLİ OLDU -- [15:57] Askerler için yazdılar -- [13:27] Demans Polikliniği hizmete girdi -- [13:31] Seçim günü sosyal medyaya sıkı takip -- [13:21] “Oyumu nerede kullanacağım” sorusunun cevabı bu haberde... -- [12:49] Emniyetten uyuşturucu operasyonu --
Çilimli
Çilimli’ye yine Kaymakam vekili atandı!

1 yılda 4 kaymakam değiştiren Çilimli’ye yine Kaymakam vekili atandı. Çilimli Kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre Mahmut Şener 8 Temmuz itibari ile ilçede göreve başladı.

13.7.2016 - 10:37
7273 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Çilimli’ye yine Kaymakam vekili atandı!

Volkan Barış Göçmez’in kaymakamlığının ardından bir türlü dikiş tutturamayan Çilimli’de Kaymakamlık koltuğu eğitim koltuğu gibi oldu. Kaymakamlık stajı için Çilimli’ye gelen Ömer Bilgin, Emin Şahin, Hasan Uğuz ve Mustafa Sait Arcaklıoğlu’nun ardından İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 14 Haziran 2016 tarihli yazısı ile Çilimli’ye Mahmut Şener Kaymakam vekili olarak atandı. Şener 8 temmuz Cuma günü ilçeye gelerek görevine başladı.

3 Aylık döneme başladı

Daha önce Kaymakam vekili olarak görev yapmaya başlayan 4 kaymakamında 3 ay gibi kısa bir sürede stajını yaptığı bu esnada ilçeye doğru belli bir şey kazandırmadığı görülmüştü. Son giden kaymakam Mustafa Sait Arcaklıoğlu’nu halk benimsemiş bir şeyleri kazandırmaya çalışsa da zorunlu olarak görevlerinden ayrılmışlardı. Yeni atanan Mahmut Şener’in de 3 ay gibi kısa bir süre Çilimli’de görev alacağı beklenirken, Çilimli’nin kaderi yine 3 ay sonra değişecek. 

Mahmut ŞENER Kaymakam V. Kimdir?

Mahmut ŞENER İstanbul’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da, lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.

Konya Kaymakam adayı olarak mesleğe intisap eden Sayın ŞENER, il stajının ardından Kırşehir – Kaman ve Konya – Seydişehir ilçelerinde kaymakam refikliği stajını; Yozgat ili Sarıkaya-Boğazlıyan-Yenifakılı ilçelerinde mülkiye teftiş stajını tamamladı.

İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesinde katıldığı 4 aylık yabancı dil kursunu müteakip İngiltere’de Sussex Üniversitesinde bir yıl süreyle İngilizce dil eğitimi aldı. Yurt dışı dil eğitimi sonrasında Kırşehir – Boztepe ve Yozgat – Akdağmadeni ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Kaymakamımız evli olup ve 1 çocuk babasıdır.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
7273 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR