Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:32] AKADEMİ LİGİNDE DEVAMLILIK ÇOK ÖNEMLİ -- [17:26] GÜMÜŞOVA İSTEDİĞİNİ ALARAK DÖNDÜ 2-2 -- [17:21] KUTLUSPOR ENGELİNİ AŞTILAR 2-0 -- [17:16] RAKİPLERİNİ FARKLI YENDİLER 1-4 -- [17:10] UZUN YILLARDIR UĞRAŞIYORLAR BU SEZON BİTECEK 3-0 -- [17:06] FUTBOLUN MEYVESİ BU MAÇTA TAD VERMEDİ 0-0 -- [17:01] KIYIKÖY BAŞLADI DEVAMI GELMEDİ 2-2 -- [16:53] MAHALLE SÖZLEŞMELERİNE BÜYÜK İLGİ -- [16:48] ESNAFIMIZ DAHA ÇOK KAZANACAK -- [16:45] BIYIK, DÜSOF ÜYELERİNE PLAKET VERDİ --
Cumayeri
MÜSİAD Başkanı Olpak: “Paket oldukça güzel hazırlandı”

13.5.2017 - 17:04
6248 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
MÜSİAD Başkanı Olpak: “Paket oldukça güzel hazırlandı”

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü tarafından açıklanan 13 maddelik sanayi teşvik paketini de değerlendirerek “Paket oldukça güzel hazırlandı. Bundan sonra teklifler olursa gündeme gelecektir” dedi.

MÜSİAD Düzce Şubesi tarafından Cumayeri ilçesinde bulunan rafting tesislerinde geleneksel hale getirilen 7. MÜSİAD rafting şenliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsa Şengüloğlu, çevre il ve ilçelerdeki MÜSİAD Başkan ve üyeleri ile aileleri katıldı.

Rafting öncesi açıklamalarda bulunan Genel Başkan Nail Olpak, rafting etkinliğinin birleştirici olduğuna dikkat çekerek, “Düzce şubemize teşekkür ederiz. Güzel bir gelenek başlattılar. Birçok şubemizin değişik gelenekleri var. Hemen komşu şubemizin Karadeniz Ereğli’nin 20. düzenlenecek eğitim başarı ödülleri var. Bu da işin bir başka sosyal boyutu. Bende bu geleneksel olarak düzenlenen raftingin son 5’ine katıldım. Keyifli bir etkinlik. Ailelerimizle, eşlerimizle, çocuklarımızla topluca yapabildiğimiz. İnşallah kimsenin burnu kanamadan gerçekleşir. Düzce’nin sanayisini konuşuyoruz ama bunlarda güzel etkinlikler. Baraj sebebi ile raftingin etkileneceğini konuşuyoruz ama alınacak tedbirlerle bunun devam etmesini istiyoruz” diye konuştu.

Saniyede teşvik paketi

Genel Başkan Nail Olpak, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan 13 maddelik sanayi teşvik paketi ile ilgili olarak “Sadece TRT payı değildi. Onun içerisinde Küçük Sanayi Sitelerinin taşınmaları dahil olmak üzere birçok konu bunların içinde yer almıştı. Türkiye’de çokça konuşulan bir başka bir alan var. Çok gündeme gelmedi. Bu zeytin alanlarının tanımlanması ile ilgili kısımda onun içerisinde vardı. Yeterli mi derseniz güzel bir paket öncelikle onu söylemek isteri. Bundan sonra ki süreçlerde daha farklı talepler varsa oda gündeme gelecektir. Uzun zamandır üzerinde çalışılan bir paketti. Ben son zamanlarda yapılan başka çalışmalarla birlikte bunun beraber baktığımızda cazibe merkezleri vardı. İstihdamın üzerinde ki asgari ücrette vergi yükünün kaldırılması, kredi garanti fonunun yapılandırması, KOSGEB teşvikleri. Bunu da beraber baktığımızda paket olarak güzel olduğunu söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Açıklamaların ardından MÜSİAD Genel Başkanı nail Olpak ve MÜSİAD üyeleri aileleri ile birlikte rafting yaparak eğlenceli bir gün geçirdiler.

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6248 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,51

vatandas

14.5.2017 - 13:54:52

körlerle sağırlar birbirini ağırlar...dursun ay ve fahri çakır,boş adam bile diyemiycem kendilerine,kaza çocugu bunlar...neden isa şengüloğlu gibi on numara bir adam bunları yanında taşırki anlayamıyorum!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

KOLOĞLU DURMAK BİLMİYOR
16.3.2019 - 14:23
KOLOĞLU DURMAK BİLMİYOR
TUNA'DAN MİTİNG HAVASINDA TOPLANTI
KOLOĞLU, 14 MART'I UNUTMADI
TUNA'DAN OXİJEN.TV'YE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR