Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:44] Koruma alanları şart -- [16:29] BÖYLE PROTESTO GÖRÜLMEDİİ -- [16:16] ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL GÖSTERİ -- [16:07] Kalorifer kazanı patladı -- [16:01] Düzce için çalışıyoruz -- [15:11] Özlü sahaya indi -- [14:58] Üniversiteden Doğaya Dönüş Programı -- [14:56] MEZUN OLDUĞU OKLUDA DERS VERDİ… -- [11:55] FARUK ÖZLÜ SAHAYA İNDİ... -- [11:29] Özlü, Kırmızı Şimşekler İle İzledi --
Cumayeri
KOSGEB KREDİLERİNDEN 270 BİN ESNAF YARALANDI

22.6.2017 - 09:22
5918 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
KOSGEB KREDİLERİNDEN 270 BİN ESNAF YARALANDI

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Cumayeri Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Bakan Özlü, Türkiye’nin ilk çeyrekte yüzde 5 oranında büyüdüğünü, ikinci çeyrekte ise yüzde 5’in üzerine bir büyüme oranı beklediklerini söyledi. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Cumayeri Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı. İftar programına Bakan Özlü’nün yanı sıra Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Hikmet Keskin, Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, ilçe belediye başkanları, davetliler ve Cumayeri halkı katıldı.

 

Bakan Özlü, iftar sonrası yaptığı açıklamada, Türkiye’nin ilk çeyrekte yüzde 5 oranında büyüdüğünü ifade ederek “Biz AK Parti olarak geçen 15 yıl içinde önemli projeler gerçekleştirdik. Düzce’nin gelişmesi Düzce’nin kalkınması Türkiye’nin kalkınması ve gelişmesi ile paralellik arz ediyor. Türkiye kalkınacak Düzce’de kalkınacak. Türkiye bu senenin ilk çeyreğinde yüzde 5 büyüdü. Bu büyüme oranı hem Avrupa ortalamasının hem de OECD ortalamasının çok üstünde bir büyümedir .

 Bir sürü yabancı değerlendirme kuruluşları var. Bunlar her zaman Türkiye’nin büyümesini küçük rakamlarla gösterdiler. Sanki Türkiye’de bir problem var Türkiye’de ekonomi sıkıntı var, Türkiye küçülüyor havasını yaydılar. Gördüğünüz gibi ilk çeyrekte Türkiye yüzde 5 oranında büyüdü. İkinci çeyrekte açıklanacak rakamların da yüzde 5’in üzerinde olacağını umuyoruz. Türkiye yüzde 5’in üzerinde büyüyecek” dedi.

KOSGEB KREDİLERİNDEN 270 BİN ESNAF YARALANDI

Bakan Özlü, KOSGEB kredileri ile ilgili olarak bilgiler vererek “Biliyorsunuz geçen aylarda KOSGEB kredisi konusu vardı. Çok tartışıldı konuşuldu. Bugüne kadar kredi kullananların sayısı 270 bin 86 oldu. Kullandırılan kredi rakamı ise 6 milyar 605 bin 735 lira oldu. Dolayısı ile 270 bin vatandaşımız bu krediden istifade etti” ifadelerini kullandı. Bakan Özlü daha sonra Cumayeri Belediyesi tarafından hazırlanan Kadir Gecesi Özel Programına katıldıktan sonra Ankara’ya hareket etti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5918 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%48,15

Nurdan

22.6.2017 - 09:45:02

Anlamak mümkün değil,yalakalar ve düne kadar başkasına kölelik yapanlar şimdi sayın bakanın yanında arkasından koşturup günah çıkarıp,şirin görünmek istiyorlar hayret

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

KOLOĞLU MHP LİDERİ BAHÇELİ İLE GÖRÜŞTÜ
Zafer Keleş, Cumayeri İGM aday adayı oldu...
MHP İl ve ilçe Teşkilat Başkanları Cumayeri’nde Toplandı…