Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:10] Ekipler Durmaksızın Çalışıyor -- [19:54] Tablet Üzerinden Genel Tarama -- [19:29] 51 okulda başarıya bir adım sınavı yapıldı -- [18:49] Kapoğlu Emirhan’a forma hediye etti -- [18:43] Otomobil Yoldan Çıktı: 3 Yaral -- [15:26] HIRSIZLAR GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANDI -- [11:00] Kardüz Yaylası’nda kar kalınlığı 2.5 metreye ulaştı -- [09:31] Topuk Yaylası'ndaki göletin yüzeyi buz tuttu -- [21:26] Teknik heyet ve topçu eşleri galibiyeti kutladı -- [19:24] ALKIŞLAR DÜZCESPOR TARAFTARINA --
Cumayeri
Birdal, vekillerimize karalama operasyonu yapılıyor

19.10.2018
5320 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
Birdal, vekillerimize karalama operasyonu yapılıyor

 

AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Musa Birdal, yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklamasında,  AK Parti Düzce Milletvekilleri hakkında karalama ve yıpratma operasyonu başlatıldığı söyleyen Birdal,  hiçbir gücün, AK Parti iktidarının çözüm odaklı hizmet anlayışını sarsamaz “ dedi.

Birdal yaptığı açıklamada şu noktalara değindi.

“ Son günlerde Düzce Milletvekillilerimizin adı sosyal medya mecralarında hiç olmadığı kadar dolaşıyor. Fındık üzerinden AK Partili vekillerimizi karalama ve yıpratma operasyonu başlatıldığı açık ve net ortadadır.

Şunu net olarak bilmeliyiz ki iktidar partisi milletvekilleri sorunları çözümünü meclis kürsüsünde oraya buraya sataşarak aramaz. Sorunların çözümü noktasında yetkili mercilerle direkt temas kurma yoluyla çözüme aracılık eder.

Alelacele bir önerge ile fındığı çözmek, fiyatta beklentiyi yakalamak ve akıl hocalığı yapmak gerçekle bağdaşmaz, hayalcilikten öteye gitmez.

Biliyoruz ki vekillerimiz bu konularla alâkalı mesai harcıyor ve çözüm noktasında emek sarf ediyorlar. İşi şova dönüştürüp iki kürsü konuşması ile siyasi rantın peşine düşmek yerel seçimlere göz kırpmaktan öteye geçmez, sorunlara çözüm olmaz. Ancak ve ancak kardeşlik hukukuna zarar verir.

Fındık konusu ve diğer konularda görüş belirtmek tabi ki tüm siyasilerin hakkı ve seçmenine karşı ödevidir ancak gündemi bununla tıkamak sıkıntılı bir yaklaşımdır.

Düzce' de siyaset yapan birçok kişinin fındık ile bir şekilde bağlantısı vardır. Bu noktada sorun ile direkt muhatap olan kişileri sorumluluk almamakla suçlamak akıl kârı değildir.

İçinde bulunduğumuz ekonomik süreç köklü çözüm noktasında belki öngörülen zamanlamayı değiştirebilir ancak AK Parti iktidarının çözüm odaklı hizmet anlayışını sarsamaz. Bu mevzu da bizim ortaya koyduğumuz vatandaşımızın da memnuniyet duyduğu bir yöntemle çözülecektir “ ifadelerinde bulundu.

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5320 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%56,41

ali veli

20.10.2018 - 09:58:51

düzcede işi bitti akp nın ve vekillerinin bunu anlayacaksınız 16 yıldır iktidardasınız şikayet etme lüksunuz yok. icraatta yoksa sizde yok olacaksınız ilk secimde.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%44,74

Aa

19.10.2018 - 22:32:38

Partinin adı ak olunca vekiller de ak olmuyır
Katılıyorum   Katılmıyorum
%57,14

iş önemli

19.10.2018 - 16:03:13

işine bak işine

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

PALMİYE AĞAÇLARI AKDENİZ CADDELERİNİ ANDIRIYOR
ESNAFLA CUMA GÜNÜ BULUŞMASI
14.02.2020 - 18:19
ESNAFLA CUMA GÜNÜ BULUŞMASI
KOLOĞLU MOTOR PİSTİNİ BİTİRMEYE KARARLI