Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:57] Poyraz Ailesinin Acı Günü -- [17:55] Kartalkaya’da kayak sezonu açıldı -- [17:42] Cumayeri Modern Görünüme Kavuşuyor -- [17:36] Tuncay Şahin'e Yeni Görev -- [17:31] HAKEMLİK KURSU VERİLDİ -- [17:24] "Beyin Heykel Gibidir, Şekli Biz Veririz" -- [16:11] Komşuda Acı Olay -- [14:28] İŞTE BUCA’YA HAREKET SAATLERİ! -- [13:07] İzne Çıkıp Geri Dönmemişti -- [12:33] DİDER’den şiddete uğrayan kadınlara çağrı --
Cumayeri
Cumayeri'nin Menfaatinden Yanayım

Cumayeri'nde uzun yıllardır siyaset yapan Ahmet İpek yaklaşan yerel seçimler öncesi gündeme gelen söylentiler ile ilgili yazılı basın açıklması yaptı.

17.12.2018
7820 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Cumayeri'nin Menfaatinden Yanayım

Yaklaşık 15 yıldır Cumayeri siyasetinde aktif olarak görev alan, geçmişte MHP İl Yönetim Kurulu Üyeliği, uzun yıllar MHP Cumayeri İlçe Başkanlığı ve İYİ Parti Cumayeri kurucu ilçe başkanlığı görevlerinde bulunan Ahmet İpek yazılı basın açıklaması yaparak yaklaşan yerel seçimler öncesi çıkan söylentilere açıklık getirdi. İpek Yaptığı yazılı basın açıklamasında; "Yaklaşık 25 yıl boyunca Cumayeri Belediyesinde gerek memur olarak gerekse Müdür olarak tüm kademelerinde hizmet ettim. Emekli olduktan sonrada elimden geldiğince Cumayeri’ne faydalı olmaya çalıştım. Geçmiş dönemde bu birikimlerimi Belediye Başkanı olarak da Cumayeri’ne aktarmak düşüncesi ile Belediye Başkanlığı adayı da oldum. Fakat nasip olmadı.

 

Ben Ahmet İpek olarak ömrümün her aşamasında ilçeme hizmet düşüncesinde oldum. Akçeli vs. işlere hiç tevessül etmedim. Elimin dilimin yettiğince hizmet yolunda bir gayret içerisinde oldum. Kısa bir süre öncede kurucularından olduğum İYİ Parti ilçe Başkanlığı görevini yeniden almadığımın duyulması ile yerel seçimler için diğer siyasi partilerin değerli aday ve yöneticileri beraber siyaset yapmak üzere davet ederek çeşitli tekliflerde bulundular. Nezaket çerçevesinde değerlendirdiğimiz bu davetlerin hiç birine olumlu bir cevap vermediğim gibi, hiç kimseyle de her hangi bir karşılıklı anlaşma gayreti içinde olmadım. Şu an hiçbir siyasi parti ile görüşme vs. içinde değilim. Tek derdimiz bizim ve ailelerimizin yaşadığı ve yaşayacağı Cumayeri’mize faydalı olabilmek iken, bir takım olumsuz söylemlere üzülerek şahit oluyoruz. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de Cumayeri’nin menfaatine olacağına inandığımız bir duruş içinde olacağız.

Bu nedenle ilçemizi layığı ile yönetebileceğine inandığımız kurum ve kişilere gerekli desteği verirken, sadece koltuk sevdası için öne çıkmak isteyenlerle de ilçemizin yıllarının boşa gitmemesi adına gerekli mücadeleyi etmekten çekinmeyeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla arz ederim" dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
7820 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%59,18

ahmet

17.12.2018 - 10:38:15

cumayerinde bana,yetki verilecek adam gösterin sorusu üzerine gösterilebilecek ilk ona girer sevgili Ahmet abi.Duruşuyla,cv si ile,ailesi ve çocuklarıyla...şayet adil bir dünya olsaydı bu,Ahmet abim bugun değil bir adayın yanında olmak,kendisi bizzat aday olur ve kazanırdı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri'nde Kaza: 4 Yaralı
13.12.2019 - 16:14
Cumayeri'nde Kaza: 4 Yaralı
Minibüs çarpan genç ağır yaralandı
ZABITA EKİPLERİNİN DENETİMLERİ SÜRÜYOR
Cumayeri Modern Görünüme Kavuşuyor