Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:04] Daha iyi tedbir, daha iyi sonuç -- [20:15] Alzhaimer Hastası Yaşlı Kadın Bulundu -- [18:52] Yaşlı Kadın Her Yerde Aranıyor -- [17:18] İTFAİYE EKİPLERİ OPERASYONLA KURTARDI -- [17:03] KAMYONCU ESNAFI TEDBİRLERE SIKI SIKIYA UYDU -- [16:42] Belediye Sosyal Tesisleri Açtı -- [16:18] Canlı Yayınlara Sahte Takipçi -- [15:52] İŞTE YENİ KORONA TEDBİRLERİ -- [14:34] Operasyona Giderken Yaralandılar -- [14:09] Kadir Erdoğan’ın halası hayatını kaybetti --
Cumayeri
Koloğlu'nun Projeleri Göz Dolduruyor

25.02.2019
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Koloğlu'nun Projeleri Göz Dolduruyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Cumayeri Kapalı Spor Salonu'nda aday tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu rüzgarı esti.

 

MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu'nun poje tanıtımı için Cumayeri Kapalı Spor Salonu'nda MHP Aday Tanıtım Toplantısı düzenlendi. Toplantıda Cumayeri için yapmayı düşündüğü çalışmalardan bahseden MHP Cumayeri Belediye Başkan Adayı Mustafa Koloğlu, katılımın yoğun olduğu toplantıda dikkat çeken isim oldu.

Çalışmalarında kendisine destek olanlara teşekkür eden Koloğlu, "Karar çıktığında beni telefonla arayan, beni bu göreve layık gören arkadaşlarıma, dostlarıma ve Cumayeri halkına teşekkür ederim. Siyasete atıldığımız 2004 yılından bu yana iyi gününde kötü gününde partiyle olan herkese selam ederim. Bizi kırmayıp bizimle beraber yürüyen, çalışmalarımızın hiçbirinde bize karşı çıkmayan meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ederim." dedi.

51 projesi olduğuna da değinen Koloğlu, konuşmasına şu cümlelerle devam etti:

"Değerli dostlarım biliyorsunuz Cumayeri Belediyesi'nin 51. yılında 50 artı bir vizyon projemiz var. burada hepsini anlatıp zamanınızı almayacağım. Tüm projelerimizi Cumayeri'ni güzelleştirmek için şekillendirdik. Kent Konseyi herkesin temsil edildiği bir danışma meclisidir. Üreten belediyecilik anlayışıyla 3 projemiz var. Bunlar hidroelektrik, güneş ve rüzgar enerjisi santralleridir. Bu kaynaklarla elektrik anlamında belediyemize ciddi bir ekonomik kaynak kazandıracağız. Şimdi duyuyorum bunları yapamaz deniliyor. Onlar, bu zamana kadar çoğu şeye inanmıyorlardı. Çünkü bizim vizyonumuz var, teşkilatımız var, inancımız var. Sosyal ve kültürel etkinlikler, aile danışmanlığı gibi projelerimiz de var. Mezarlıklar projesi, demiryolu peyzaj projesi, Kalıcı Konutlar sosyal alan projesi, kültür, turizm projesi, Bahçelievler projesi, bisiklet yolu projesi, fidan üretim tesisi projesi, başkan mahallemizde projesi, şeffaf belediyecilik projesi, belediye prestij binası projesi önemli projelerdir."


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,18

cumayerli

26.2.2019 - 08:57:20

2004 te muhteşem projeniz ile yaptığınız başkanlığı unutmayan mı var? memleketimin en güzel yerini 50 kişilik fabrika için heba ettiniz. cumayeri için turizme katılacak alanı öldürdünüz. bunun üzerine olacak icraatler...?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri Pazaryerinde Namaz Kılınacak
KAHVEHANELER DEZENFEKTE EDİLDİ