Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[13:25] Cumayeri Pazaryerinde Namaz Kılınacak -- [12:48] Bu Camilerde Cuma Namazı Kılınacak -- [12:36] MAÇLAR YOĞUN TEDBİRLER ALTINDA OYNANACAK -- [12:32] Camiler Dezenfekte Ediliyor -- [10:44] İhaleye Katılan Firmalarla İlgili Açıklama -- [09:48] Mücadelenin ikinci dönemindeyiz -- [20:37] BUGÜN 34 HASTAYI KAYBETTİK -- [19:35] Bir Jest de Kahveci esnafına -- [19:17] TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLADI -- [19:11] Yoğun sis ulaşımı aksatıyor --
Cumayeri
TUNA'DAN OXİJEN.TV'YE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

15.03.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
TUNA'DAN OXİJEN.TV'YE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Cumayeri Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimleri için AK Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı  Recep Tuna 31 Mart yerel seçimleri öncesi vatandaşlardan 5 yıl daha yetki istedi. 2014 yılında vaat ettiği projelerinin hepsini gerçekleştiren Tuna, hazırladığı projeleri Oxijen. TV'ye anlattı.

 
Cumayeri Belediye Başkanı ve AK Parti Cumayeri Belediye Başkan Adayı Recep Tuna Oxijen.TV'ye verdiği röportajda ilk olarak görev süresi boyunca yaptığı çalışmalardan bahsetti. Başkan Tuna 2014 yerel seçimleri öncesi verdikleri tüm sözleri yerine getirdiğinin altını çizerek, “2014 yılında yapılan Yerel seçimler öncesi verdiğimiz tüm vaatleri yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. 5 yılda yapacaklarımızdan kısaca bahsetmek istiyorum. Göreve gelmeden önce en çok şikayet edilen konuların başında su sorunu geliyordu. Cumayeri’nde kangren haline gelen su sorunu artık tarih oldu. Kurduğumuz arıtma tesisimiz ile artık musluklarımızdan temiz, içilebilir su akıyor. Depremden bu yana atıl vaziyette olan belediye meydanımızdaki pürüzü gidererek oraya içerisinde belediye hizmet binasının da olduğu iş merkezimizi kazandırdık. Altyapı ve üst yapı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladık. Değerli milletvekilimiz Kenan Sofuoğlu’nun da gayretleri ile motor pisti projemizi başlattık. Bu projemiz sadece Cumayeri ve Düzce Projesi değil Dünya projesi olacak. Yüz binlerce kişi Cumayeri’ne gelerek burada yarışları izleyecek ve Cumayeri’nin ekonomisine büyük katkı sağlanacak. Bu konuda yeniden göreve gelmemiz halinde önemli çalışmalar yapacağız.” dedi. 
Başkan Tuna, hayata geçirdiği projelerin ardından yeni dönem için hazırladığı projelerden de bahsetti. Başkan Tuna’nın yeni dönem için hazırladığı projeler; Pazaryeri, Kültür Merkezi, Millet Kütüphanesi, Kongre Merkezi ve Düğün Salonu, Dereboyu Islah, Spor Altyapı Akademisi, Rafting Turizm Alanı, Sanayi Sitesi ve Terminal, Konferans Salonu, TIR park alanı düzenlemesi, Orta Mahalle Bulvar düzenlemesi, Orta Mahalle mezarlık düzenlemesi, Macera Parkı, Yarış Pisti, Park alanları, Kavşak düzenleme çalışmaları, Cumayeri Tarih Müzesi, Kültür Gezileri, TOKİ Projeleri, Külliye ve Kur’an Kursu olarak ilçede dikkat çekiyor.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri Pazaryerinde Namaz Kılınacak