Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:32] BAKAN KOCA AÇIKLADI -- [18:30] Tüm otobüslere genel bakım yapıldı -- [17:29] KISITLAMA GÜNÜ TRAFİK KAZASI -- [17:21] Anons ve sıra numarasına göre binilecek -- [17:13] Ulusal Basında Geniş Yer Buldu -- [16:43] 100'E YAKIN KAZADA 33 CAN KAYBI -- [16:40] Ulaşım Tedbirli Olarak Başlayacak -- [16:36] Mantar Toplamayı Eğlenceye Dönüştürdüler -- [15:13] HASTANELERDE SALGIN TEDBİRLERİ GEVŞETİLECEK -- [14:19] Düzce Hiç Bu Kadar Sessiz Olmamıştı --
Eğitim
Düzce Üniversitesi 26. EAIE Uluslararası Eğitim Fuarında Temsil Edildi

15-19 Eylül tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde dünyanın değişik coğrafyalarından 90 ülkeden 5000'den fazla eğitim kurumunun katılımıyla gerçekleşen 26...

23.09.2014 17:00:00
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce Üniversitesi 26. EAIE Uluslararası Eğitim Fuarında Temsil Edildi

15-19 Eylül tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde dünyanın değişik coğrafyalarından  90 ülkeden 5000'den fazla eğitim kurumunun katılımıyla gerçekleşen 26. EAIE fuarına Düzce Üniversitesini temsilen Dış İlişkiler Koordinatörlüğü’nden Murat Gökmen ve Asena Doğru katıldı.

Uluslararasılaşma başta olmak üzere değişim programlarının ruhunu teşkil eden alanlarda fikir, bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunulan, konferans ve fuar şeklinde gerçekleşen organizasyon, birçok konuda katılımcılara paydaş bulma ve işbirliği zemini oluşturma imkânı sağladı.

Türkiye Yüksek Öğretimini temsilen katılan üniversitelerin arasında, uluslararasılaşmayı vizyon edinen Düzce Üniversitesi, katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Etkinlikte, Amerika'dan Çin'e, İspanya'dan Kolombiya'ya kadar birçok üniversiteyle Erasmus ve Mevlana Değişim Programları kapsamında ilişkiler geliştirilerek, birçok üniversite ile de yeni işbirlikleri yapılması konusunda görüşmeler gerçekleştirildi.

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya’nın da  Düzce Üniversitesi’nin standın ziyaret ettiği  organizasyonda Düzce Üniversitesi, Devlet üniversitesi olmasının yanı sıra, konum olarak İstanbul ve Ankara'nın ortasında bulunması ve Düzce’nin sahip olduğu tarihi ve doğal güzelliklerle, birçok üniversite temsilcisinin dikkatini çekti. 

Beş gün süreyle Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde gerçekleşen 26. EAIE Uluslararası Eğitim Fuarı ile Düzce Üniversitesi uluslararasılaşma ve tanınırlık yolundaki adımlarına önemli bir katkı sağlanmış oldu.

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Okul Bahçesinde Ata Tohumu Yetiştiriyorlar
20 HAZİRAN'DA YAPILACAK LGS SINAVINI ANLATTI