Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:06] Bakan Koca: 'İlk yerli aşımız kullanıma hazır' -- [11:03] TRT GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİ BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ -- [10:56] Nasıl ortaya çıktı? -- [10:51] ANTRENÖRLERE TEŞEKKÜR ETTİ -- [10:49] BELEDİYE BORÇTAN KURTULACAK -- [10:18] 'KADIN EĞİTİMLE GÜÇLENDİRİLMELİDİR' -- [10:04] KPSS ÖN LİSANS SONUÇLARI NASIL KONTROL EDİLECEK? -- [19:11] SEHVEN HATA YAPILMIŞTIR -- [17:52] ÖREN KÖYÜNDE YANGIN -- [17:31] TEM OTOYOLUNDA KAZA 2 YARALI --
Eğitim
YÜKSEK PUAN ALAN ÖĞRENCİLERE TALİBİZ

Önder Düzce İmam Hatipliler Dernek Başkanı İdris Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Oxijen medyayı ziyaret etti. Çalışkan ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Osman Kuyumcu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Fen ve Sosyal Bilimler Program okulunun TEOG’dan yüksek puan almış öğrencilere talip olduklarını söyledi.

20.07.2017
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
YÜKSEK PUAN ALAN ÖĞRENCİLERE TALİBİZ

Düzce’nin en eski okullarından biri olan İmam Hatip Lisesi’nden 55 yıldır bir çok öğrenci mezun olduğunu söyleyen Çalışkan, Osman Kuyumcu Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Türkiye çapında 1441 İmam Hatip Lisesi’nden 116’sında uygulanacak Fen ve Sosyal Bilimler Programı okulu olduğunu belirtti.

Çalışkan öncelikle program okulu olmasına vesile olan Vali Zülkif Dağlı’ya teşekkür ederken, “ Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu İmam Hatip Liselerinde eğitim gören ve üniversitelerde farklı alanları tercih edecek olan öğrencilerin önünü açmak, onların ilgi, istidat ve kabiliyetleri doğrultusunda yetişmeleri konusunda imkan tanımak için program çeşitliliğine gidilmiştir. Öğrencilerimizin Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanında ilgi ve kabiliyetleri doğrultusunda daha donanımlı, özgüvenleri yüksek, kendi medeniyet değerlerimizin farkında olarak yetişmelerine ve yüksek öğrenime katkı sağlamak amaçlanmaktadır.” Dedi.

Anadolu İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler lisesinde öğrencilerin Fen ve Sosyal Bilimler liselerindeki alan derslerinin tamamını alacağını söyleyen Çalışkan, ilave olarak İmam Hatip liselerine özgü Kur’anı Kerim ve Siyer gibi dersler göreceklerini belirtti. Mezunlar derneği olarak program okuluna ellerinden gelen desteği vereceklerini söyleyen Çalışkan, TEOG’da yüksek puan alan öğrencilere talip olduklarını dile getirdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

OKUL VE ÖĞRETMENLERE BELGELERİ VERİLDİ
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ ÖSYM SINAVLARI İÇİN HAFTA SONU AÇIK
UZAKTAN EĞİTİM 4 OCAK’A KADAR DEVAM EDECEK
ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE KLİP HAZIRLADI
KPSS ÖN LİSANS SONUÇLARI NASIL KONTROL EDİLECEK?