Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:34] Takla attı, aydınlatma direğini devirdi... -- [21:54] Asansörde mahsur kaldılar -- [21:23] ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİN YAYLA MACERASI KABUSA DÖNDÜ ! -- [18:56] TEDBİR ALINACAK SÖZÜ HAVADA KALDI -- [18:53] Kömüre yüzde 35 zam! -- [18:50] KARAYOLLARINDAN ALT GEÇİT TALEP EDİLECEK -- [18:48] Karasu’ya talih kuşu kondu… -- [18:41] ATIK PİL TOPLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ -- [18:40] Elektrik faturası cep yakıyor -- [18:34] Başkan Yiğit Bakan Yılmaz’dan yurt istedi --
Eğitim
YKS SİSTEMİ ANLATILDI

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte üniversite sınavına girecek 12. sınıf öğrenci ve velilerine yönelik programlar gerçekleştirilen Düzce Uğur Temel Lisesi’nde velilere yeni üniversite sınav sistemi anlatıldı.

18.10.2017 - 14:56
534 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
YKS SİSTEMİ ANLATILDI

Düzce Uğur Temel Lisesi velilere yönelik bir program düzenledi. Belediye Kültür merkezinde yapılan programın ana konusu değişen üniversite sınav sistemiydi.

Uğur Temel Lisesi kurucu öğretmeni Gökhan Sarıgül açılış konuşmasında değişen sınav sisteminden söz etti, 21 Ekim  Cumartesi günü Türkiye genelinde ilk YKS denemesini yapacağını, yeni sistemle çalışmaya başladıklarını belirtti.

Uğur Okulları Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adil Kurt, yeni sistem hakkında velilere bilgi verirken uyarılarda da bulundu, çocuklarını sadece derse değil, spor ve sanata teşvik etmelerini istedi.

Kurt, Uğur Raunt’un kullanımı ve ayrıcalıkları hakkında da açıklamalarda bulundu. Uğur Raunt sayesinde velilerin öğrencilerin performanslarını ve başarı düzeylerini daha iyi ve doğru bir şekilde takip edebileceklerini belirtti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
534 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%46,15

fırat

18.10.2017 - 18:40:30

Anlatın ,anlatın nasıl olsa 2 -3 yıla kalmaz kaldırılır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DAKE’den acil durum temel eğitimi
 “Ders sürelerini 40 dakikanın altına düşürmemiz lazım”
Düzce Barosu Çocuk Hakları Gününde çocukları unutmadı
BAĞIMLILIKLA MÜCADELEYE DEVAM
ATIK PİL TOPLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ