Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:58] Kafası Beton Boruya Sıkıştı -- [17:53] 2 DÖNÜM FINDIK YANDI -- [17:37] Özel öğrenciler kazanlarda aşure yaptı -- [17:32] Başkan Özlü’den 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı -- [17:29] İTFAİYE EKİPLERİ ZAMANINDA MÜDAHALE ETTİ -- [15:34] 1. Etap İçin Gün Sayılıyor -- [14:53] Trafik denetiminde yakalandılar -- [13:55] Rektör Çakar Külliye’deki Açılışa Katıldı -- [13:07] Selde Zarar Gören Değirmen Onarılacak -- [12:51] Köse Ailesinin Acı GÜnü --
Eğitim
15 Temmuz kitabının tanıtımını yaptı

15 Temmuz Diriliş Derneği Başkanı Ömer Tokgöz, Türkiye genelinde 17 bin 500 resmi ve özel okul ve yaklaşık 5 milyon öğrenciye ulaşan “15 Temmuz’un Simge İsmi Şehit Ömer Halisdemir’e Mektuplar” projesi kapsamında hazırlanan kitabın tanıtımı için Oxijen Medya’yı ziyaret etti.

22.11.2017
1160 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
15 Temmuz kitabının tanıtımını yaptı

Türkiye genelinde 17 bin 500 resmi ve özel okul ve yaklaşık 5 milyon öğrenciye ulaşan “15 Temmuz’un Simge İsmi Şehit Ömer Halisdemir’e Mektuplar” projesi kapsamında hazırlanan kitabın basımı tamamlandı. Projenin ikinci aşamasında kitap Dünya’da en çok konuşulan 7 dil ve 7 lehçeye çevrilecek.

15 Temmuz Diriliş Derneği Başkanı Ömer Tokgöz “15 Temmuz’un Simge İsmi Şehit Ömer Halisdemir’e Mektuplar” adlı kitabın basımının tamamlandığını ve söyleyerek “Hamit Şerifoğlu Ortaokulu olarak geçen yıl Eylül ayı itibarıyla Türkiye genelindeki onyedibinbeşyüz resmi ve özel ortaokul ve yaklaşık beş milyon talebeyi kapsayan ve üç aşamadan oluşan ‘’15 Temmuz’un Simge İsmi Şehit Ömer Halisdemir’e Mektuplar’’ adı altında düzenlemiş olduğumuz projemizin ilk aşamasını tamamlamış bulunmaktayız” dedi.

Tokgöz konu ile ilgili yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı:

“ 15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası bu ihanet girişimini unutmamak ve unutturmamakadına Okulumuz Hamit Şerifoğlu Ortaokulu olarak geçen yıl Eylül ayı itibarıyla Türkiye genelindeki onyedibinbeşyüz resmi ve özel ortaokul ve yaklaşık beş milyon talebeyi kapsayan ve üç aşamadan oluşan ‘’15 Temmuz’un Simge İsmi Şehit Ömer Halisdemir’e Mektuplar’’ adı altında düzenlemiş olduğumuz projemizin ilk aşamasını tamamlamış bulunmaktayız. Basım ve dağıtımını Düzce Belediyemizin üslenmiş olduğu kitapların; beşbin adet basımı yapılarak elimize ulaşmıştır. Kitaplarımızın Düzce genelindeki dağıtımına Sayın valimizden başlamak üzere gerçekleştirmekteyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız, Sayın Valimiz ve Sayın Belediye Başkanımızın önsöz yazmış oldukları kitabın dağıtımı;

Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Meclis başkanımıza,Sayın Başbakanımıza, bakanlarımıza ve tüm milletvekillerimize, Tüm valilerimize ve kaymakamlık makamlarına, Özel ve Devlet Üniversiteleri Rektörlük Makamlarına,İl Adliye Sarayı Cumhuriyet Başsavcıları ve Adalet Komisyonu Başkanlıklarına, İlin en yetkili Askeribirim Komutanlıklarına, İl Belediye Başkanlıklarına,  Bakanlıklarımıza bağlı tüm Taşra İl Müdürlüklerine, İl Müftülüklerine, İl Hak Kütüphanelerine, kitapta eseri bulunan tüm öğrencilerimize, okul müdürlüklerine ve rehber öğretmenlerine dağıtımı gerçekleşecektir.

Projemizin ikinci aşaması;Sayın Faruk Özlü bakanımız ve Sayın Valimizin riyasetleriyleödül programımızın Cumhurbaşkanlığımız Külliyesinde gerçekleştirilmesi olacaktır.    

Projemizin üçüncü ve son aşamasında ise; bu eserin yedi yabancı dil ve yedi Türkî lehçeye çevrilmesi ve çevirisi yapılan dillerin konuşulduğu ülkelerde tanıtımının ya ve dağıtımının yapılmasını arzu etmekteyiz. Bahse konu bu projemiz bu şekliyle kapsam, cesamet ve detay açısından Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde ilk ve en büyük olma özelliğine sahiptir. Düzce’mizi hem ulusal hem de uluslararası boyutta temsil niteliğinde olan bu projeyi gerçekleştirmekten büyük keyif ve mutluluk duymaktayız. Bu çalışmamızın gerçekleşmesinde emeği geçen, başta Sayın Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza, Sayın Düzce valimize, Sayın Belediye Başkanımıza, Proje Komisyonunda yer alan tüm arkadaşlarımıza, tüm öğretmen ve personelimize, kitabımızda eseri bulunan ve eserlerini yayınlama imkanı bulamadığımız katılım gösteren tüm talebelerimize; okul müdürlerine ve rehber öğretmenlerine, çalışmamızın kamuoyuna duyurulmasında büyük katkı sunan kıymetli medya temsilcilerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ve bundan böyle de desteklerinize ihtiyacımız olduğunu belirtmek istiyorum.                                                                                                                                          Yüce Mevla’m bu aziz millete bir daha bu kabil ihanetleri yaşatmasın”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1160 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Erasmus Öğrencileri Düzce’de