Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:26] “Her zaman şehrimizin takımının yanındayız” -- [20:12] Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasının yankıları sürüyor -- [19:53] “Her zaman şehrimizin takımının yanındayız” -- [16:42] SPOR VAKFININ AKIBETİ BİLİNMİYOR -- [16:36] Vatandaş parayı konut ve kiraya harcıyor -- [15:22] DEVA’DAN GAZİLER GÜNÜ KUTLAMASI -- [15:04] Klasik motosikletlere ilgi artıyor -- [14:51] YENİDEN REFAH PARTİSİ: ÜZGÜNÜZ -- [14:38] YARIM GÜN OKUL -- [14:25] SALGIN BİTENE KADAR DENETİMLERE DEVAM EDİLECEK --
Eğitim
Vali Dağlı açacak

Milli Eğitim Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde Cumayeri ilçesinde kurulan Z Kütüphane, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından dizayn edildi. Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarafından açılacak olan Z Kütüphane’nin ismi Şehit Polis Sabri Altıntaş oldu.

3.02.2018
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Vali Dağlı açacak

Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında; öğrencilerin sosyal gelişimine katkıda bulunmak, toplumsal yaşama ilişkin bilgi ve becerilerini artırmak, öğrenme ve araştırma becerilerini geliştirmek, öğrencileri suç ortamlarından uzak tutmak, verimli zaman geçirmelerini sağlamak, toplumsal farkındalık ve duyarlılıklarını geliştirmek, milli kimlik ve aidiyet duygularını geliştirmek, emniyet teşkilatı ile bölge insanı arasında diyaloğu arttırmak ve bilinçli nesillerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla, 81 İlimizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen okullarda Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Projesi uygulamaya konuldu.

Zenginleştirilmiş Kütüphaneler (Z Kütüphane); zeka oyunları, okuma ve dinleme materyallerinin bir arada bulunduğu, sesli ve elektronik kitaplar gibi alternatif okuma seçeneklerinden öğrencilerin faydalanabildiği, taşınabilir raflarıyla, ahşap ve kumaş malzemelerle kaplanmış duvarlarıyla, estetik ve pedagojik açıdan uygun renkleriyle çocuklarda okuma alışkanlığı ve zevki uyandıran, onları kütüphaneye çekecek mekanlar şeklinde tasarlanıyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde standartlarda oluşturulan Z. Kütüphanelere şehitlerimizin isimleri veriliyor. 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Cumayeri Ortaokulu’nda oluşturulan Z Kütüphaneye Şehit Polis Sabri Altınbaş ismi verildi. Kütüphanenin açılışı 05 Şubat 2018 Pazartesi günü Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarafından yapılacak.

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Öğle yemeği olmayacak
17.09.2020 - 10:40
Öğle yemeği olmayacak
EĞİTİM EMEKÇİLERİ VE ÖĞRENCİLERİMİZİN SAĞLIĞINA,
SAFİR KOLEJİ DENETİMLERİ GEÇTİ