Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[10:35] Mezuniyet Gururunu Yaşıyorlar -- [10:27] Rektör Çakar Yurda Döndü -- [10:27] Başkan Özlü Yalnız Bırakmadı -- [09:47] SPORUN HER DALINDA OLAN DÜZCE BELEDİYESPOR -- [09:46] İYİ BİR KADRO OLUŞACAK -- [09:35] 9 Saat Sonra Kurtarıldılar -- [19:12] Düzceliler İstanbul Seçimini Değerlendirdi -- [19:04] Toplu Sünnet Şöleni Düzenlenecek -- [18:58] Karaca Mahallesinde Hareketli Saatler -- [17:46] Karaca Mahallesinde Ev Yangını --
Eğitim
GÖĞSÜMÜZ KABARDI...

9.01.2019
4100 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
GÖĞSÜMÜZ KABARDI...

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Sorumlu olduğu bölgelerde rutin denetimlerine devam ederken Trafik ekipleri, Çilimli’de öğrencilere hem eğitim verdi, hem de onlarla birlikte eğlendi. 
Düzce İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Trafik ekipleri, kar tatiline rağmen okullarda denetimlerine devam ediyor. Düzce’nin Çilimli ilçesi Dikmeli köyü’nde ilk ve ortaokulu’na gelen Jandarma ekipleri, Düzce valiliği tarafından okulların tatil edildiğini bilmeden okula erken gelen öğrencilere, genel trafik kuralları, okul servis araçlarında uyulması gereken kurallar, emniyet kemeri kullanımı gibi konularda kısa bilgilendirme yaparken, çeşitli broşür ve hediyeler dağıttı. 
Kar bahçesinde karla kaplanan Atatürk büstünün karlarını temizleyen ekipler, okulların tatil olduğunu öğrenen öğrencilerin tatil sevincine de ortak oldu. Öğrencilerle kar topu oynayan Jandarma Trafik ekipleri , daha sonra okuldan ayrıldı.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
4100 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%82,57

Misafir

12.1.2019 - 22:58:58

Türk milletinin temeli, atası; Oğuz Kağan bize şöyle sesleniyor; O kadar büyüyelim ki, gök kubbe çadırımız, güneş bayrağımız olsun. Bu nedenle bizler, yer üstü yer altı kaynaklarımızı koruyacağız. Denizdeki balığı, ovadaki sebzeyi, meyveyi, dağdaki ormanı, hayvanı, havadaki kuşu, arıyı korumalıyız, yaşatmalıyız ki, yüzyıllar sonrasında bile; milletimiz namerde muhtaç olmasın. Geleceğe güvenle baksınlar. “Topraktan geldik, toprağa gideceğiz” bu toprakları,kazanan, koruyan, şehit düşen, can veren, kan veren, emek veren atalarımız topraktadır. Onların eti, kemiği, kanı toprak olmuştur. Bizler Atalarımızın emanetine, Tarihimize, sahip çıkıp, Türkiye Cumhuriyetini kuran; bu topraklarda; nefes almamızı sağlayan, Türk Devletini kurup Türk Bayrağımızı dalgalandıran, Atamız, Mustafa Kemal Atatürk emanetine her zaman sahip çıkmalıyız.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%85,71

Duzceli

10.1.2019 - 00:06:58

Bırakın bu putculuğu.. temizledin yaa sevap kazanmişsındir putundan..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Anaokulu’nun Ön Kayıtları Başladı
90 Sorunun Hepsini Doğru Cevapladı
Üniversiteden İş Garantili Bölüm
Yaşayan en eski spor dalını öğreniyorlar
Rektör Çakar Yurda Döndü
25.06.2019 - 10:27
Rektör Çakar Yurda Döndü