Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:49] 5 Ayda Neler Yaptılar? -- [18:40] KALİTESİYLE ÖN PLANDA YER ALIYOR -- [13:21] Pompalı tüfek ile vurdu -- [12:16] YENİ EĞİTİM YILI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ AYRICALIĞIYLA BAŞLIYOR -- [11:28] DURAKLARDA KIŞ TEMİZLİĞİ -- [10:54] “İLÇEMİZİ İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ” -- [10:50] Mado zengin menüsüyle hizmetinizde -- [10:45] “DENEYİMLİ EKİPLE BAŞARIYA ODAKLANDIK” -- [10:22] MÜNAVEBE YAPALIM DESTEKSİZ KALMAYALIM -- [21:58] Gece Kartalları Göz Açtırmıyor --
Eğitim
Düzce Turgut Özal kalitesini belgeledi

16.01.2019
759 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce Turgut Özal kalitesini belgeledi

 Düzce Turgut Özal Anadolu Lisesi, TS EN ISO 9001 2015 Uluslarası Kalite ve Standart Belgesini aldı.

Turgut Özel Anadolu Lisesi kalite belgesini aldı. Kurumda yapılan belge teslim töreninde konuşan Okul Müdürü Veysel Dişçi, kalite belgesi ile iç motivasyonlarını yükselttiklerini belirterek “Turgut Özal Anadolu Lisesi 1992’den beri var olan değerleriyle, modern ve yenilikçi bir eğitim anlayışını sürdürmektedir. Bu eğitim anlayışı, günümüzde, bilimin ışığında, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerine bağlı vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. ISO 9001 Uluslararası kalite ve standart belgesi ile hem iç denetimimizi sağladık, hem de eğitimde çağı yakalamak adına devamlı bir denetimin içine girdik. Kazandığımız kalite belgesi ile iç motivasyonumuzu yükselttik. Denetim süresince bizden desteğini eksik etmeyen tüm çalışma arkadaşlarıma, Okul Aile Birliği Başkanımız Bülent Şahin’e ve EGB Eğitim ve Danışmanlığa teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Uluslar Arası Kalite Sistemleri ve Belgelendirme adına konuşan Gürkan Bülbül, çalışmaya zorlu bir denetim olacağını düşünerek başladıkları, ancak Turgut Özal Anadolu Lisesi'nin uluslararası standartlara çok uygun olduğunu görünce mutlu olduklarını söyledi. Okulun zaten kaliteyi yakaladığını sadece belgeleme işleminin kaldığını kaydeden Bülbül, okul yönetimini başarılı ve sistematik çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise Turgut Özal Anadolu Lisesinin başarılarıyla adından devamlı söz ettirdiğini vurguladı. Yiğit, eğitimde çağın gerektirdiği standartlara uygunluk için gösterdikleri bu çabadan dolayı okul yönetimine teşekkür etti.

Programın sonunda Uluslar Arası Kalite Sistemleri ve Belgelendirme sorumlusu Gürkan Bülbül TS EN ISO 9001 2015 Uluslarası Kalite ve Standart Belgesini Okul Müdürü Veysel Dişçi'ye teslim etti. Belgenin sergileneceği onur köşesinin açılışının ardından sunulan ikramlarla etkinlik sona erdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
759 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Üniversitede Kayıt Heyecanı
20.08.2019 - 09:58
Üniversitede Kayıt Heyecanı
“DENEYİMLİ EKİPLE BAŞARIYA ODAKLANDIK”
YENİ EĞİTİM YILI DÜZCE ÜNİVERSİTESİ AYRICALIĞIYLA BAŞLIYOR