Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:38] Özlü'den Özel İdare Ziyareti -- [17:16] Keskin, Oxijen Medya'da -- [17:08] Artık Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfları Var -- [16:58] İNSTAGRAM DA TAKİPÇİ ARTTIRMAK İÇİN 7 YÖNTEM - İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN AL -- [16:50] Proje Başarıyla Tamamlandı -- [15:33] Bolu’da ittifak tamam -- [15:28] Jandarmadan Gece Yarıcı Şok Uygulama -- [15:19] 4 bin 305 Hastaya Hizmet Veriliyor -- [13:44] Merkezin Ardından İlçeler de Belli Oldu -- [13:36] MHP İGM MERKEZ ADAYLARI BELLİ OLDU --
Eğitim
Düzce'yi Başarıyla Temsil Etti

12.2.2019 - 16:35
377 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce'yi Başarıyla Temsil Etti

Denizli’de düzenlenen öğrenci meclisi çalıştayına katılan Düzce Öğrenci Meclisi Başkanı Ceren Sübekçi, Düzce’yi başarıyla temsil etti. 


Denizli Öğrenci Meclisi tarafından tüm Türkiye’de ki öğrenci meclisi başkanlarının katıldığı çalıştay düzenlendi. Çalıştayda Düzce’yi Gümüşova Anadolu Lisesi öğrencisi olan Düzce Öğrenci Meclisi Başkanı Ceren Sübekçi temsil etti. 
Çalıştayda konuşan Sübekçi, öğrenci meclislerinin eğitim ve öğrenci sorunlarının çözümü noktasında önemli rol oynadığını ifade ederek “Öğrenci meclisleri ve başkanları insan hak ve hürriyetlerinin vazgeçilmezliğini ve devredilemezliğini, ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü temel kabul ederler. Bireysel, toplumsal, insani değerlere önem verirler. Başkalarının hak ve hürriyetlerine saygı duyma, insanlara eşit ve adil davranırlar. Bireysel farklılıkları ve ortak hukuk kurallarının gerekliliğini kabul ederler. Toplumsal gelişmelere duyarlı olma, barış içerisinde çözümler üretirler. Kendi kültürünü bilme, benimseme; farklı kültürleri tanıma ve onlara hoşgörü ile yaklaşmayı hedeflerler. Eşitlik ilkesine önem verir ve bunu uygularlar. Demokratik ilkeleri benimseme ve içerisinde bulunduğu ortamlarda uygularlar. Kişisel sorumluluğun önemine inanma, kişinin sürekli gelişimini ana ilke olarak kabul ederler. Her türlü ön yargı ve ayrımcılıktan uzak bir anlayış geliştirirler. Bu kapsamda öğrenci meclisleri hem toplum hem öğrenciler için önemli yer tutarlar” dedi. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
377 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Bu Okullarda da Artık Tekli Eğitim Verilecek
Yiğit, Üniversite Sokağı'nın Açılışına Katıldı
 Düzce Uğur’da Eğitimin Fırsatları Çok
Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Genç Türkiye Çalıştayı Tamamlandı
STEM Eğitimleri Devam Ediyor
Artık Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfları Var