Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:12] Düzceliler İstanbul Seçimini Değerlendirdi -- [19:04] Toplu Sünnet Şöleni Düzenlenecek -- [18:58] Karaca Mahallesinde Hareketli Saatler -- [17:46] Karaca Mahallesinde Ev Yangını -- [16:49] İttifakın Vekilinden Şok Sözler! -- [15:35] TEM'deki Çalışma D-100'ü Kilitledi -- [14:43] 500 Tam Puan Yaptı -- [13:47] Trafikten Men Ediliyorlar -- [13:04] 90 Sorunun Hepsini Doğru Cevapladı -- [12:06] İTO KİLİT KENDİSİNE KİLİT VURDU --
Eğitim
GENÇLERDEN : "HAİNCE BİR ANLAYIŞTIR"

1.03.2019
1049 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
GENÇLERDEN :

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği tarafından yazılı basın açıklaması yapılarak 28 Şubat'ın yıldönümüne değinildi. Dernek, 28 Şubat'ın kara bir lekeden ibaret olduğunu ifade etti.

 

28 Şubat'ın 20. yıldönümüne girilirken tüm ülkeden olduğu gibi Düzce'den de 28 Şubat'a tepkiler gelmeye devam ediyor. Düzce'de bulunan Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği tarafından da yazılı basın açıklaması yapılarak 28 Şubat kınandı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"28 Şubat 1997’de islam’a, ümmete, imam hatiplilere karşı savaş açmış kalleşlerin haince bir anlayış içersinde bacılarımızın başörtülerini zorbaca açmaya çalıştıkları, içinde pırıl pırıl gençlerin yetiştiği imam hatipleri ezmeye çalışıp katmak istedikleri günün yıl dönümü.

Her 28 Şubat biz Müslümanlara ve imam hatiplilere hüzün yaşatır. Tarihe geçen bir kare lekedir 28 Şubat. Kur’anı saymamaktır, din ve vicdan özgürlüğü hiçe saymaktır, imam hatip okullarını tanımamaktır. Okyanus ötesinden organize edilen, Avrupa’da pişirilen ve Türkiye’de icra edilen hain ve kahpe bir planın günüdür. Din ve vicdan özgürlüğü adı altında muhafazakar kesime kalleşçe operasyon hazırlayanların günüdür. Geçmişimizi silip atmaya, örf ve geleneklerimizi hiçe sayıp bizleri modernizm adı altında prangaların arasında tutmaya heveslenmiş tasmalı köpeklerin günüdür. Toplumun ahlakına dinamit koyarak asimile etmeye, imam hatip okullarının değerini düşürerek muhafazakar toplum yapısının bozulmasına niyetlenmiş adilerin günüdür. Türkiye cumhuriyeti devletinin dinamiklerini değiştirip ülkemizi ülke sınırları dışına teslim etmek isteyen hainlerin günüdür. Başörtülü kadınlarımızı yerlerde süründürüp, başörtülü kardeşlerimizi okullarında rezil edip milleti aşağılamak isteyenlerin günüdür.

Ne bizler bunları yaşatanları unuturuz, ne de yaşatılanları. Allah dinimize ümmete ülkemize imam hatip camiamıza bir daha böyle alçakla şeyler yaşatmasın. Allah inananlarla beraberdir."


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1049 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Anaokulu’nun Ön Kayıtları Başladı
90 Sorunun Hepsini Doğru Cevapladı
Üniversiteden İş Garantili Bölüm
Yaşayan en eski spor dalını öğreniyorlar