Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:35] Hidayet Yüksek Oğlunu Kaybetti -- [17:26] BAHÇEŞEHİR'DE ŞOK OLAY! -- [17:11] Kazı Ekipleri İle Biraraya Geldiler -- [17:08] Halı Sahalar Ne Zaman Açılacak? -- [16:32] Sürat Botunun Dümenine Geçti -- [15:24] Teknorot Tüm Dünyaya İhracat Yapıyor -- [15:20] Melensu Park Lunaparkı Açılıyor -- [15:14] KURBAN KESİLEREK AÇILDI -- [15:10] "Katamaran"a Coşkulu Karşılama -- [14:48] KESKİN’DEN DÜZCESPOR HAMLESİ --
Eğitim
Yeni Okulda Daha Modern Eğitim Verilecek

Düzce Uğur Lisesi, Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ile yeni eğitim öğretim döneminde yeni yeri ve yeni binasında öğrencilere kapılarını açacak. Körpeşler Mahallesi Aşiyan Konakları arkasındaki 6 dönüm arazi üzerine yapılan 20 derslikli binaya taşınan okulda 500 öğrenciye 45 öğretmen hizmet verecek.

2.07.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Yeni Okulda Daha Modern Eğitim Verilecek

Düzce Uğur Lisesi, Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi ile yeni eğitim öğretim döneminde yeni yeri ve yeni binasında öğrencilere kapılarını açacak. Körpeşler Mahallesi Aşiyan Konakları arkasındaki 6 dönüm arazi üzerine yapılan 20 derslikli binaya taşınan okulda 500 öğrenciye 45 öğretmen hizmet verecek.

Türkiye’nin en özgün lisesi olarak, eğitime yeni bir bakış açısı getiren ve 50 yıllık tecrübe ve deneyimleri ile öğrencileri üniversiteye ve geleceğe hazırlayan Uğur Eğitim kurumları Düzce’de yeni binasında hizmet verecek. Düzce Uğur Okulları Körpeşler Mahallesi Aşiyan Konakları arkasında 6 dönümlük arazi üzerine kurulan yeni okula taşındı. Özel Düzce Uğur Fen ve Anadolu Lisesi olarak eğitim veren okulda 20 derslik bulunuyor. Okulda, Görsel Sanatlar Sınıfı, Müzik Sınıfı, laboratuvar ve ders aralarında öğrencilerin keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal yaşam alanlar bulunuyor.

İDARECİ VE ÖĞRETMENLER YAKINDAN İLGİLENİYOR

Uğur Eğitim kurumları Körpeşler mahallesindeki yeni binasının taşınma işlemi büyük ölçüde tamamlandı. Taşınma işlemi sırasında idareciler ve öğretmenler de yardım da bulundu. Okulun yeni eğitim öğretim sezonunda kusursuz bir şekilde hizmet vermesi için titiz davranan okul idarecileri tüm detaylar ile yakından ilgileniyor.

ÇAĞDAŞ EĞİTİM ANLAYIŞIYLA DONATILDI

Üniversite sınavı ve kariyer odaklı yepyeni bir eğitim modeli ile geleceğin nitelikli bireylerini yetiştiren Uğur Eğitim Kurumlarının yeni okulu, çağdaş eğitim öğretim anlayışına uygun olarak planlandı. Düzce Uğur Okulları Kurucusu Gökhan Sarıgül yeni okul hakkında bilgiler vererek; “Körpeşler mahallesindeki yeni okulumuz, fiziki ve sosyal alanları çağdaş eğitim öğretim anlayışına uygun olarak planlıyoruz. Uğur Okulları ham madde halindeki bir kişiyi bütün insanlığa faydalı bir kişi haline getirmeyi amaç edinmiştir. Eğitim her şeyden önce ciddiye alınması ve keşke denilmemesi gereken bir olgudur” dedi.

YÜZDE 100 BURS İMKANI MEVCUT

Sarıgül, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi itibariyle okul olarak eğitimi ödüllendirdiklerini ve 9. sınıftan itibaren öğrenciye eğitim bursu verildiğini belirtti. 9. sınıfa kayıt olacak ve burs alacak öğrencilerin okul tarafından belirlendiğini ifade eden Sarıgül, burs oranları hakkında da bilgiler verdi: “Yüzde 100 burs oranı 1-2 yüzdelik dilimine, yüzde 75 burs oranı 3-4’lük yüzdelik dilimine, yüzde 50 burs oranı 5-6’lık yüzdelik dilimine, yüzde 25 burs oranı 7-8’lik yüzdelik dilimine, yüzde 10 burs oranı 9-20’lik yüzdelik dilimine  girmektedir. Burslar mülakat sonucunda verilecek olup indirimlerimiz kontenjanlarla sınırlıdır” şeklinde konuştu.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Öğrencilerin Hayalleri Yıkıldı
Tarımsal Atıklardan Odun Sirkesi Yapılacak