Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:46] Kur'an Kursunu İncelediler -- [18:19] Şehrin Altyapısı Daha Sağlıklı Hale Getiriliyor -- [18:16] “Kardeşliğimiz Yeniden Pekişiyor” -- [18:12] Sokak Ortasında Tekme Tokat Dövdü -- [17:09] ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA -- [15:10] İl Sağlık Müdürlüğü ve Rektörlük Ortak Açıklama Yapacak -- [14:25] Beşir'in "Paylaşım Noktaları"na Yoğun İlgi -- [11:14] 3 Ayrı Noktada 3 Bin Kişilik Aşure -- [10:30] 4 Öğretim Üyesi 1 Uzman 2 Asistan ile Hizmet Veriliyor -- [09:58] Erasmus Öğrencileri Düzce’de --
Eğitim
“DENEYİMLİ EKİPLE BAŞARIYA ODAKLANDIK”

‘Hiçbir başarı tesadüf değildir’ sloganıyla Düzce'de özel eğitimdeki başarılarıyla adından söz ettiren Final Akademik Anadolu Lisesi,bu yıl eğitim/öğretime yahyalar mahallesindeki devasa kampüsüyle giriyor. Yeni döneme yeni anlaşmalarla giren Final,Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği ile aralarında indirim anlaşması imzaladı.

24.08.2019
6544 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
“DENEYİMLİ EKİPLE BAŞARIYA ODAKLANDIK”

Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği ile Düzce’nin önde gelen eğitim kurumu Final okulları arasında indirim anlaşması imzalandı. 2019-2020 eğitim-öğretim yılı için Memur-Sen üyelerine yönelik gerçekleştirilen anlaşma,Final Düzce Kampüsünde Final Okulları Düzce İl kurucusu Selim Çelik,Yöneticileri ve  Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği Yöneticileriyle imzalandı.. Düzcede yıllarca Temel Lisedeki eğitim tecrübesinin ardından Kampüsle Düzcede eğitime yeni bir soluk getirecek olan ve sınavlarda büyük başarılar hedefleyen Düzce Final kampüsü, yeni anlaşmalarla öğrenci sayısını arttırırken, velilere önemli avantajlar sunuyor. Bu doğrultuda Düzce Final Kampüsü ile Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği arasında yeni eğitim öğretim yılına yönelik indirim anlaşması sağlandı.

Final Okulları Düzce İl kurucusu,Pegem Akademi ve Finalin diğer kurumlarınında kurucusu olan  Selim Çelik ; ‘Eğitimciler göz bebeğimizdir' , Final’in eğitim kadrosu yılların emeğinden süzülen deneyimli bir ekiptir. Final’de deneyim ve dinamizmi birleştiren bir öğretmen profili var. Bu ekiple yine başarıya odaklandık. Türkiyede her yıl ilk 1000’e giren öğrencilerin yüzde 35 civarındaki bir bölümünü Finalliler oluşturuyor. Tüm kurumlarımızda başarı geleneğini sürdüreceğiz'' mesajı verdi.

Final Okulları olarak önceliklerinin düzgün insan, dürüst vatandaş,ahlaklı nesil yetiştirmek olduğunu vurgulayan Çelik ''Bu nedenle; bilimsel projeler ve girişimcilik çalışmalarına, değerler ve duygu eğitimine, kendini ifade edebilen, okuyan, düşünen, analiz ve sentez yapabilen bireyler yetiştirmeye öncelik veriyoruz'' dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6544 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Erasmus Öğrencileri Düzce’de