Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:58] BAKAN KOCA'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR -- [22:21] TIR Tutuşmadan Müdahale Edildi -- [21:11] BEYCİLER'DE HAREKETLİ SAATLER -- [19:53] Vefat Sayısı 725 Oldu -- [19:24] KEŞİR GENEL KURULA MASKEYLE KATILDI -- [18:52] Karantina Kırmızı Beyaz Balon Uçurdular -- [18:50] Ucuz Kredinin Döviz ve Altın Alımında Kullanımasından Endişe Ediliyor -- [18:11] Virüsün Yayılmasına Fırsat Vermeyelim! -- [17:52] Ücretsiz maske dağıtıldı -- [17:01] ŞAHISLARA CEZAİ İŞLEM UYGULANDI --
Eğitim
CV Yazmanın Tüyoları Verilecek

Düzce Üniversitesi Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörlüğü’nün düzenleyeceği “Etkin İş Başvurusu Nasıl ve Hangi Kanallar Aracılığı ile Yapılır!” uygulamalı eğitim, 3 Mart 2020 tarihinde, 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

20.02.2020
8042 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
CV Yazmanın Tüyoları Verilecek

Düzce Üniversitesi Rektörlük binası SKS Daire Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek eğitim, İŞKUR yetkilileri tarafından verilecek ve birçok basamak içerecek. İş dünyasına atılmadan önce iş arayanlara önemli fırsatlar sunan bu eğitimde öğrencilere iş arama becerileri hakkında genel bilgiler verilerek öğrenciler doğru kanallar aracılığı ile iş başvurusu yapma konusunda bilgilendirilecek.

Bir diğer basamakta katılımcılar, etkin CV yazma yöntemleri ve CV’de yer alması gereken anahtar kelimeler hakkında yönlendirilecek. Eğitimin son aşamasında ise katılımcılar, farklı iş arama sitelerini nasıl kullanabilecekleri hakkında bilgilendirilerek, isteyen kişilere iş başvurusu uygulamalı olarak gösterilecek.

Program hakkında açıklamalarda bulunan Birim Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, öğrencilerin eğitime gelirken yanlarında güncel özgeçmişlerinin bulunmasının önemli olduğunu belirterek, her bölümden ve sınıftan öğrencinin bu eğitime katılması tavsiyesinde bulundu. Konunun uzmanları tarafından verilecek olan bu eğitimin, işverenlere karşı bir ayna niteliğinde olduğunu vurgulayan Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı, öğrencilerin ve iş arayanların özgeçmişlerini doğru tekniklerle hazırlamalarının iş ve staj başvurularında önemli olduğunun altını çizdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
8042 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Korona Çocuk Kulübünü Etkilemeyecek