Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:42] Yılmaz Ne Demek İstedi? -- [18:04] Umut Oluyorlar -- [17:56] Düzköy'de Ağızlar Aşure ile Tatlandı -- [17:50] CHP Heyeti Düzce'ye Geliyor -- [17:45] YAŞANAN FELAKETLERDEN HALA DERS ÇIKARMIYORUZ -- [16:02] Final Eğitim Kurumu, Oxijen'e Konuk Oldu -- [15:55] Bu Proje Çevre İllere Örnek Olacak -- [15:03] Yemenici'den Nezaket Ziyareti -- [13:31] YOĞUN TRAFİĞE ALTERNATİF OLACAK -- [13:14] Sağlık İçin Yürüdüler --
Eğitim
Erzurum'dan Gelen Mütevazı Bir Rica Akçakoca Belediyesi?ni Harekete Geçirdi!

Sosyal sorumluluk alanında önemli çalışmalar yapan Akçakoca Belediyesi, Anadolu'dan gelen bir köy öğretmeninin samimi küçük bir yardım dileğine...

19.04.2013 11:56:27
979 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Erzurum'dan Gelen Mütevazı Bir Rica Akçakoca Belediyesi?ni Harekete Geçirdi!

 

Sosyal sorumluluk alanında önemli çalışmalar yapan Akçakoca Belediyesi, Anadolu'dan gelen bir köy öğretmeninin samimi küçük bir yardım dileğine kulak verdi ve o kadar önemsedi ki Erzurum'un Horasan ilçesine bağlı Ardı Köyü İlk ve Ortaöğretim Okulu'nun sorununu sahiplendi.

Erzurum’un Horasan İlçesinin Ardı Köyü İlk ve Ortaöğretim Okulunda öğretmenlik yapan ve Akçakoca’lı olan Neslihan Gürsel’in ricası üzerine Köyde öğrenim gören ihtiyaç sahibi 107 öğrenciye şefkat eli Akçakoca Belediyesinden Uzandı. Akçakoca Belediyesi kış şartlarının ağır bir şekilde hissedildiği Erzurum’un Ardı Köyündeki geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitim yolunda üşümemeleri ve rahat etmeleri için Okulumuza 107 çift Bot göndererek ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtılmasını sağladı.

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’ın Akçakoca’yı Dünya Turizm Kentleri arasına sokmak için aralıksız ve yoğun bir şekilde devam eden çalışmaları arasına Sosyal Sorumluluk alanında ki önemli çalışmalarını da katması taraflı tarafsız her kesim tarafından olumlu karşılanıyor.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
979 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Erasmus Öğrencileri Düzce’de
Öğrenciler gelecek için ümit verdi
Pegem Başarılarını Sürdürüyor
Final Eğitim Kurumu, Oxijen'e Konuk Oldu