Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:33] Akçakoca Belediyesi silueti marka tescil belgesi ile tescillendi -- [17:30] AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yeni il yönetim kurulu, nezaket ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün’ü ziyaret etti. -- [17:27] Ara eleman yetişmesi için imzalar atıldı -- [17:24] Devlet Hastanesinde yeni hizmet -- [17:22] BAŞKAN AY BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLANTISINA KATILDI -- [17:17] Vali Dağlı, Artı İstihdam Protokolünü İmzaladı -- [17:14] Akçakoca OSB tabelası yerine takıldı -- [17:10] BAŞKAN YİĞİT YOĞUN ÇALIŞIYOR -- [17:07] Gölyaka’da minik eller tohum ekti -- [17:00] Kaymakam eşinden ziyaret --
Gölyaka
GENÇLİK ŞÖLENİ VE PİKNİK DÜZENLENDİ.

DÜZCE GÖLYAKA KUYUDÜZÜ MAHALLE MUHTARI HALİL DÜZEN, KUYUDÜZÜ ÇEVRE KALKINDIRMA DERNEGİ BAŞKANI CEMİL ŞENER, DERNEK YÖNETİMİ VE ÜYELERİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN GENÇLİK ŞÖLENİ VE PİKNİK YAPILDI.

17.5.2017 - 17:46
3518 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
GENÇLİK ŞÖLENİ VE PİKNİK DÜZENLENDİ.

 

 

ŞÖLENE, GÖLYAKA’NIN ÇEŞİTLİ OKULLARINDAN 700 ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN katıldı. Velilerden ve halktan yoğun katılımla 1600 misafir piknik alanında toplandı.

GÖLYAKA KAYMAKAMI ÂDEM KELEŞ, Gençlik ve Spor İlçe Md. İrfan Başar, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Ergin Taştepe, Emniyet Amiri Selçuk Yağcı, J. yzb. Samet Tonga, Mal Md. Ramazan Yılmaz, Müftü İbrahim Kapancı, Orman İşleme Md. Mevlüt Arslan, İl genel Meclisi üyeleri Necmi Kap ve Mümtaz Genç, Gölyaka'dan çok sayıda köy ve mahalle muhtarları da şenliğe katıldı.

Gölyaka'nın Köy ve Mahallerinden katılan Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri ve öğretmenleri ile velilerin, halkın kaynaşması, bilgi ve kültür alışverişi, dayanışma, birlik amaçlanan şölen saat 10:00'da başladı.

Kuyudüzü Karadeniz Halk Oyunları kız-erkek horon ekibi gösteriler yapıldı.

Okullar arası sportif yarışmalar yapıldı. Dereceye giren öğrencilere ödül verildi. Canlı müzik eşliğinde horonlar oynanıp halaylar çekildi. Tüm katılanlara dernek tarafından yemek ikramı yapıldı. Program akşam saatlerine kadar coşkuyla devam etti.

Öğrenciler, misafirler ve halk gönüllerince doyasıya eğlendiler.

Şenliğimize Katılanlara, Gölyaka Belediye Başkanı ve Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş’e, Halkımıza katkıları için, Kuyudüzü Muhtarlığı ve Kuyudüzü Çevre Kalkındırma derneği -KUÇED- adına teşekkür ediyoruz.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
3518 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

150 metrelik uçurumdan yuvarlandı...
Gölyaka’da Kaza..
15.1.2018 - 11:31
Gölyaka’da Kaza..
Beyaz Baston Üyelerinden  Teşekkür
Gölyaka’da minik eller tohum ekti