Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:06] Çok özel kütüphane -- [18:04] Amacımız El Birliği İle Ekonomimizin Büyümesi -- [17:44] Yeşil bayrak Ödülünü Çilimli Anaoukulu Aldı -- [15:42] ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK -- [13:57] GÜMÜŞOVA'DA PROTOKOL KRİZİ -- [12:14] Bayrama Yetişecek -- [11:59] Bize Bu Birliktelik Lazım -- [11:31] Uğur’lu Öğrenciler Mezun Oldu -- [11:12] Belediyeden Bir Radikal Karar Daha -- [10:42] 1 Saat Kurtarılmayı Bekledi --
Gölyaka
Bakan Özlü: “Söz konusu Türkiye olduğunda bütün düşmanlarımız ortak hareket ediyor”

22.06.2017 - 23:49
5375 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Bakan Özlü: “Söz konusu Türkiye olduğunda bütün düşmanlarımız ortak hareket ediyor”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Söz konusu Türkiye olduğunda bütün düşmanlarımızın ortak hareket ettiğini, şer ittifakları kurduklarını aynı şeytani planlar etrafında birleştiklerini biliyoruz” dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, eşi Onur Özlü ile birlikte Düzce’nin Gölyaka ilçesi Belediyesi tarafından ilçe merkezinde düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Oruçların açılmasının ardından Gölyaka halkına seslenen Bakan Özlü, Türkiye’nin çok yönlü düşmanla mücadele ettiğini söyledi.

Özlü, “Bugün de hepinizin bildiği gibi ülkemiz çok yönlü çok cepheli çok bileşenli bir mücadelenin içindedir. Bir yandan FETÖ ile diğer yandan PKK ile öbür taraftan PYD ile çetin bir mücadelenin içindeyiz. Söz konusu Türkiye olduğunda bütün düşmanlarımızın ortak hareket ettiğini, şer ittifakları kurduklarını aynı şeytani planlar etrafında birleştiklerini biliyoruz. Hiç şüpheniz olmasın bunların hepsinin üstesinden Allah'ın izniyle geleceğiz. Yeter ki birbirimize olan inancımıza ve bizi bir arada tutan değerlerimize sonuna kadar sahip çıkmayı bilelim. Bizim bütün çabamız milletimizin ekmeğini büyütme çabasıdır. Türkiye büyüyecek istikrar sürecek bilimi teknolojisi sanayisi büyümenin merkezi olacak. Tüm bunları büyümenin merkezine koyarak planlarımızı yapıyoruz. Teknoloji tüketen değil teknoloji üreten bir Türkiye için seferberlik yapıyoruz. AK Parti'nin de Sayın Başbakanımızın da Sayın Cumhurbaşkanımızın da yegane gayesi 80 milyon vatandaşımızı huzurlu ve umutlu bir biçimde geleceğe taşımaktır. Türkiye büyüyor ve büyümeye devam edecek bütün engellemelere yolumuza kurulan bütün bariyerlere rağmen Türkiye daha da büyüyecek daha da gelişecek daha da kalkınacak. Çocuklarımızın evrensel standartlarda yetişmesi ufuklarını alabildiğine açık olması her koşulda kendilerine güven duymaları adına çok yönlü projeleri hayata geçiriyoruz” ifadelerinde bulundu.

Bakan Özlü konuşmasının ardından protokol üyeleri ile birlikte Gölyaka belediyesine geçti. Belediye Başkanı Bekir Akbulut’tan bilgi alan Bakan Faruk Özlü sonrasında Ankara’ya hareket etti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5375 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%55,81

YANİ BAKANIMIZ AÇISINDAN

23.6.2017 - 08:34:07

HAHH TAMDA POZ VERİLECEK BİRİSİYLE RESİMLERİ ÇEKİLMİŞ, BAKAN BİRDE KİM OLDUĞUNU BİLSE ELİNİ TUTTUĞUNUN. BASINCI ARKADAŞLAR ELBETTE İNSANIN YÜZÜNDEN KİMDİR NEDİR BİLEMEZSİNİZ DE BİRKAÇ POZ ALSANIZ ORADA BELEDİYEDEN VEYA KURUMSAL BİRİLERİNDEN POZLARI GÖSTERİP HANGİSİ UYGUNDUR DESENİZ ÇOK MU ZOR BE. HANİ VARSA BAŞKA BİR RESİM KOYUN BENCE.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR