Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:49] ABLASINI KAYBETTİ -- [23:41] KORKUTAN KAZA -- [18:33] Kariyer Topluluğu’na Yılın Girişimci Kulübü Ödülü -- [18:28] Traktörden Atladı, Hayatını Kaybetti -- [18:11] “Otobüsler Düzce İçin Büyük” -- [18:08] İYİ Parti’den Eğitime Destek -- [16:34] FARUK ÖZLÜ ANNESİNİ KAYBETTİ -- [16:22] Halıfleks ve Halı Seçimi Yaparken Bu 5 Hataya Düşmeyin! -- [13:32] Hastane Bahçesinde Park İhlali -- [13:25] 352 Kişi Ya Isırıldı, Ya Tırmalandı --
Gölyaka
YAKUP DEMİRCAN AÇIK ARA ÖNDE

27.03.2019
5133 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
YAKUP DEMİRCAN AÇIK ARA ÖNDE

Ak Parti Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan, seçim çalışmalarındaki projeleri ve performansı ile göz dolduruyor. Demircan’ın seçim gezilerindeki vatandaşlara karşı tavırları ve kullandığı üslup takdir ediliyor. Siyasi çevreler, Ak parti Gölyaka Belediye Başkan Adayının toplumun tüm kesimini kucaklayan mesajlar verdiğini belirterek ‘Yakup Demircan’ın uzlaştırıcı ve bütünleştirici dil kullanması etkili oluyor’ görüşünde birleştiler.

Ak parti Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan, seçim gezisi ve çalışmalarında verdiği mesajlar ve projeler nedeniyle kamuoyundan tam not aldı. Demircan’ın Gölyaka’nın tüm mahallelerinde seçim gezisi, ziyaretleri ve geniş katılımlı çadır toplantıları yaptığı belirtilerek şu görüşlere yer verildi “ Her mahallede çadır programları düzenlenerek yapılacak olan projelerin detaylı bir şekilde anlatımı yapıldı.Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, ötekileştirmeyen birleştirici bir dil kullanılarak seçmenin tümüne ulaşıldı ve güveni kazanıldı. Seçim çalışmaları esnasında diğer seçim bölgelerinden farklı olarak coşku ve heyecan ayrıca hissedildi. Özellikle üniversite yatırımlarının bölgeye gelecek olması vatandaşı hayli heyecanlandırdı. Özellikle yıllardır atıl vaziyette bulunan Efteni termal otelin üniversite tarafından fizik tedavi ünitesi olarak devreye alınacak olması bölgenin sosyoekonomik yapısını güçlendireceği yönünde geleceğe umutla bakılmasını sağladı. Kültür Merkezi yatırımının kaynağı ve yerinin söylenmesi en ücra seçmene dahi ulaşılması motivasyonu artırdı. Akpartinin Düzce’de tek belediye başkan adayı değişikliğine gidildiği yer olan Gölyaka’da değişikliğin artı yönde ivme kazandırdığı ve gerekli olduğu hissedildi.”

Ayrıca, mevcut Belediye Başkanı Bekir Akbulut’un MHP adayına yakın durması ve destek verdiği iddiaları, vatandaşların ve seçmenin tercihini Yakup Demircan’dan yana kullanmasına vesile olduğu belirtildi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5133 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Gölyakalı

27.3.2019 - 19:18:55

Yakup başkan gönlüllere girdi %65 oy oranı ile yeni dönem vizyonlu kararlı bir belediye Başkanı çakma ak partili değil gönül dava insanı başarılar büyük başkan

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR