Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[13:30] Akşama Kadar Dikkat! -- [11:37] 5 Bin Lira Ziynet Eşyası Çaldılar ​ -- [10:45] Hemşireleri Güncel Bilgiler Verildi -- [09:39] CUMAYERİ’NDE KUŞAK TÖRENİ -- [18:14] TEM'i Kullanacaklar Dikkat -- [17:47] ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ÖNEMLİ BİLİM ESERLERİ -- [17:41] Gençler Boş Durmuyor -- [17:39] Beton Kano Takımı 2. Kez Şampiyon Oldu -- [17:38] Ekmek Bıçağı ile Etrafa Saldırdı -- [17:35] Sanayicilerin İftarı İlgi Gördü --
Gündem
Başkan Bayram?ın mutlu günü

Düzce belediye Başkanı İsmail Bayram?ın oğlu Avni Akın Bayram LYS-2013?de 3 ayrı dalda Düzce birincisi olurken, Yunus Güner Fen ve Anadolu...

2.07.2013 12:53:43 -
3543 kez okundu
0 bekleyen yorum
4 onaylı yorum
Başkan Bayram?ın mutlu günü

Düzce belediye Başkanı İsmail Bayram’ın oğlu Avni Akın Bayram LYS-2013’de 3 ayrı dalda Düzce birincisi olurken, Yunus Güner Fen ve Anadolu Lisesi 9 ayrı dalda Düzce birincisi çıkartarak 2013 LYS’ye damgasını vurdu.

LYS 2013’de sonuçların açıklanmasının ardından Düzce birincileri merakla bekleniyordu. Merakla beklenen o birinciler her yıl LYS birinciliğine ambargo koyan Yunus Güner’den çıktı. Yunus Güner Fen ve Anadolu Lisesi 2013 LYS’de 9 ayrı dalda Düzce birincisi çıkartarak yine farkını ortaya koydu. 3. Öğrencininde Türkiye genelinde ilk binde 8 derecesi olması da dikkatlerden kaçmazken Okul Müdürü Mustafa Bar yaptığı açıklamada YGS 2013’de aldıkları başarıyı LYS 2013’de de aldıklarının altını çizdi. Bar şöyle devam etti: “ YGS 2013 Düzce’nin ilk 11 öğrencisini çıkararak çok büyük bir başarıya imza atan okulumuz LYS’de de bu başarıyı bir kez daha göstermiştir. Bu başarıda emeği geçen öğrencilerimizi öğretmen arkadaşlarımızı ve değerleri ailelerini tebrik eder öğrencilerimize üniversite hayatlarında başarılı bir gelecek dilerim. Okulumuz her yıl bu başarılarla beraber Türkiye’nin en seçkin üniversitelerin en seçkin bölümlerine öğrenci göndermenin mutluluğunu yaşıyor. Okulumuz bu yılki mezunlarıyla hem bireysel başarıda hem kitlesel başarıda Düzce’nin en başarılı eğitim kurumu olmuştur.  2013 LYS sonuçlarına göre Düzce Özel Yunus Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinde Hatice Şeyma Büyükgil MF2 MF3 TM 2 TM 3 olmak üzere 4 alanda Düzce birincisi, Avni Akın Bayram MF1, MF4 ve TM1 olmak üzere 3 alanda Düzce birincisi, Hasan Berk Sürücü TS1 ve TS2 olmak üzere 2 alanda Düzce birincisi oldu. Fatma Yıldız MF1, MF2, MF3, MF4 ve TM1 olmak üzere 5 alanda Düzce ikincisi oldu. Ayrıca bu öğrencilerimizin çeşitli alanlarda Düzce üçüncülük, dördüncülük ve beşincilik dereceleri vardır” dedi.

Protokolün çocukları derece aldı

Düzce birincisi olan iki öğrenci protokol üyelerinin çocukları olması dikkatlerden kaçmadı. MF1, MF4 ve TM1’de Düzce birincisi olan Avni Akın Bayram Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın oğlu iken, MF2, MF3, TM2, TM3 dallarında Düzce birincisi olan Hatice Şeyma Büyükgül ise İl Müftü Yardımcısı Ahmet Büyükgül’ün kızı olması dikkatlerden kaçmadı.

Hedefler “Sağlık” da birleşti

Düzce birincisi olan Hatice Şeyma Büyükgül, Avni Akın Bayram ve Düzce ikincisi Fatma Yıldız’ın hedefleri ise sağlık olduğu ortaya çıktı. Konu ile ilgili düşüncelerini basın mensupları ile paylaşan Düzce belediye Başkanı İsmail Bayram’ın oğlu Avni Akın Bayram, “Aileme, okuluma ve öğretmenlerime sonsuz teşekkürler sunuyorum. Bizlere sonsuz destek verdiler. Bizde bu desteği yerine getirmek için elimden geleni yaptım. Hedefim üniversite olarak tam belli değil ama tıp fakültesi okumak istiyorum” dedi. Düzce İl Müftü Yardımcısı Ahmet Büyükgül’ün kızı Hatice Şeyma Büyükgül ise aynı Bayram gibi ailesine ve destekçilerine teşekkür ederek: “ Bende Tıp fakültesi düşünüyorum. Ama üniversite olarak tam belirgin değilim. Fatih Üniversitesi tıp fakültesi olabilir” dedi. Düzce ikincisi Fatma Yıldız’da arkadaşları gibi aynı şekilde konusaşarak “ Fatih Üniversitesi tıp fakültesine gitmek istiyorum” dedi.

Aileler mutlu

3 ayrı dalda Düzce birincisi olan Avni Akın Bayram’ın babası Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram bir veli olarak çok mutlu olduğunu oğlunun bu kadar başarı yapabileceğini beklediğini belirterek hep destek olduklarını ve sonuna kadar da destek olacaklarının altını çizerek: “ Burada bugün  çok mutlu bir tablo yaşıyoruz. LYS sınavına giren tüm öğrencilerimiz inşallah istedikleri başarıyı almışlardır. Burada bizim oğlumuz Düzce’de birinci oldu. Biz daha öncesine kadar kendisine sonuna kadar destek vermiştik. Bundan sonrada üniversite hayatında da kendisine sonuna kadar destek vereceğiz” dedi. 4 ayrı dalda Düzce birincisi olan Hatice Şeyma Büyükgül’ün babası İl Müftü Yardımcısı Ahmet Büyükgül ise sınavlara giren ve istedikleri sonucu alan tüm öğrencilere başarılar dilerken: “ Okul öğretmenleri aileler veliler müdürler herkes bu sınavlara hazırlandı. Öğrencilerimizin mutlu olması için gece gündüz bizlerde onlara destek verdik. Sınav geldi çattı sınavlar yapıldı ve sonuçlar açıklandı. İnşallah herkes başarılı sonuçlar almıştır. Allah her öğrencimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
3543 kez okundu
0 bekleyen yorum
4 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%61,11

OK

17.7.2018 - 13:28:29

Düzce eski belediye Başkanı İsmail Bayram’ın oğlu Avni Akın Bayram LYS-2013’de 3 ayrı dalda Düzce birincisi oldu. Ayrıca Nestle A3 AUDI çekilişinde 1.5 milyon kişi arasında tek AUDIyi o kazandı. Tesadüf aynı kişi.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

hayat

2.6.2018 - 13:38:54

zaten bize anca ay sonunda faturalar borçlar vergi borçları çıkar dünyadaki adalet neden hep zengine
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

fenasi

1.6.2018 - 20:40:48

Hayırlı olsun kardeş A3'e güle güle bin. Güzel hayat a.kü
Katılıyorum   Katılmıyorum
%62,16

dsdsdsd

28.5.2018 - 14:05:16

Maaşallah audi A3 üde çekilişten verdiler TEBRİK EDİYORUM Hayat size güzel.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri'nde Kan Donduran Cinayet
Akçakoca'da Bu Yaz Bambaşka Geçecek
Bize Bu Birliktelik Lazım
20.05.2019 - 11:59
Bize Bu Birliktelik Lazım
Öğrenciler Academia Tower Bahçesinde İftar Açtı
Hap ve Uyuşturucu Madde Yakalandı
Belediyeden Bir Radikal Karar Daha
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK
20.05.2019 - 15:42
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK