Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:32] BAKAN KOCA AÇIKLADI -- [18:30] Tüm otobüslere genel bakım yapıldı -- [17:29] KISITLAMA GÜNÜ TRAFİK KAZASI -- [17:21] Anons ve sıra numarasına göre binilecek -- [17:13] Ulusal Basında Geniş Yer Buldu -- [16:43] 100'E YAKIN KAZADA 33 CAN KAYBI -- [16:40] Ulaşım Tedbirli Olarak Başlayacak -- [16:36] Mantar Toplamayı Eğlenceye Dönüştürdüler -- [15:13] HASTANELERDE SALGIN TEDBİRLERİ GEVŞETİLECEK -- [14:19] Düzce Hiç Bu Kadar Sessiz Olmamıştı --
Gündem
Düzce Ağız ve Diş Merkezi kaliteyi arttırıyor

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, gördüğü yoğun ilgi ve yaptığı kaliteli hizmetleri sayesinde hızla büyümeye devam ediyor.

1.11.2015
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce Ağız ve Diş Merkezi kaliteyi arttırıyor

Açıldığı günden itibaren özenli ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan memnuniyetinin son derece yüksek olduğu, Düzce ve yakın çevresinde ikamet eden birçok vatandaşın tereddütsüz tercih ettiği bir merkez olan Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, gördüğü yoğun ilgi ve yaptığı kaliteli hizmetleri sayesinde hızla büyümeye devam ediyor. Hizmet vermeye başladığı tarihten itibaren sürekli yenilenerek hizmeti kaliteli ve kesintisiz bir şekilde verebilmek için alanı ile ilgili çeşitli donanımı bünyesine toplayan ve bununla birlikte hizmet binasını yenileyerek daha nezih ve modern bir ortamda hizmet sunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, yapmış olduğu implantoloji, engelli hastalar için genel anestezi altında diş tedavileri, merkeze ulaşma imkanı olmayan hastalara evde sağlık hizmetleri, MEB işbirliği ile okulda öğrenci muayeneleri, protez ve genel muayene işlemleri hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek sağlık turizmi ve turistin sağlığı alanında çalışmalar yaparak Düzce’yi bir cazibe ve diş sağlığı merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. 

Hasta memnuniyetini esas alan ve hasta haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren, hastaların dilek ve beklentilerinin takibi, hasta şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret eden, hastalarla huzurlu bir ortamda sevgi ve güven ilişkisinin en üst seviyeye çıkarılması için çalışan Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde, iyileştirme ve yenileme çalışmaları sürekli olarak devam ediyor. Yeni ve alanında uzman personelleri bünyesine katan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, klinikler hastaların beklentileri doğrultusunda daha uygun bir ortama kavuşturuluyor. Kaliteli ve uzman ekibi, yenilikçi idari kadrosu ve özveri ile çalışan personeli sayesinde Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Düzce ve yakın çevresinin ilgi odağı ve sağlık merkezi olacağının sinyallerini veriyor.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Valilikten Kısıtlama Açıklaması
Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER
Korona Çalışmalarını Anlattı