Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:47] Binali Yıldırım Geliyor -- [22:58] ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ -- [19:26] Karmaşa Giderilecek -- [19:08] 9 Günlük Bebeği Emzirirken Nefessiz Kaldı -- [18:29] Yeni Yılda Maaş Krizi Yaşanabilir -- [18:25] Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi -- [16:32] DÜZCESPOR SİZİNLE GÜZEL -- [14:37] Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede -- [13:49] Yaşadığı Şehri Havadan İzliyor -- [13:40] Yolda Yan Yattı --
Gündem
Muhtarlardan darbe karşıtı ortak bildiri

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce ve ilçe şube başkanları ile üyeleri bugün demokrasiden ve devletten yana olduklarını bildirir ortak bir açıklama yaptılar.

22.07.2016
822 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Muhtarlardan darbe karşıtı ortak bildiri

Muhtarlar lokalinde bir araya gelen Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel, derneğin ilçe başkanları ve köy muhtarları, 15 temmuz gecesi yaşanan darbe girişimini kınadı.

Çengel’in, konuşmasına başlamadan önce tek tek tanıttığı Türkiye Muhtarlar Derneği İlçe Şube Başkanları, birlik beraberliğe destek sağlamak amacıyla bir araya geldiklerini söylediler.

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Yaşar Çengel, Demokrasimizi, milletimizin iradesini, devletimizin bağımsızlığını, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu alçakça girişimi şiddet ve nefretle kınadıklarını söyledi.

Çengel, “ Biz muhtarlar olarak bu darbe girişimini şiddetle kınıyoruz. Muhtarlarımızın ne kadar büyük bir sorumluluk içerisinde olduğunu ve her zaman devletimizin yanında yer aldığımızı, sorumluluğumuzun idraki ile görevimizi düzgün ve dürüst bir şekilde yapmamız gerektiğini hatırlatırım. Demokrasimizin, milletimizin iradesini, devletimizin bağımsızlığını, birlik ve beraberliğimizi hedef alan vatan hainliğini gösteren bu alçakça girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz. Demokrasimizi hedef alan bu saldırıya göğüslerini siper ederek canlarını feda eden arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dileriz.” Dedi.

Çengel’in konuşmasının ardından tüm şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Başkan Yaşar Çengel, muhtarların bu birlik beraberlik görüntüsünü sürekli sergilemesi gerektiğine vurgu yaptı, “ilçelerin sorunu Düzce’nin sorunudur” dedi.

İlçelerin şube başkanları da darbe girişimi ile ilgili olarak kısa birer konuşma yaptı.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
822 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,94

abuzer

24.7.2016 - 13:03:20

helal olsun muhtarlarıma

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAHALLE ZİYARETLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Dünya Çocuk Kitapları Haftasını kutladılar
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞI YAPACAK
Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
Vali Yazıcı'dan Kardeşine Hayırlı Olsun Ziyareti
Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede
Seyir Halinde Alev Aldı
16.11.2019 - 16:51
Seyir Halinde Alev Aldı