Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:47] Binali Yıldırım Geliyor -- [22:58] ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ -- [19:26] Karmaşa Giderilecek -- [19:08] 9 Günlük Bebeği Emzirirken Nefessiz Kaldı -- [18:29] Yeni Yılda Maaş Krizi Yaşanabilir -- [18:25] Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi -- [16:32] DÜZCESPOR SİZİNLE GÜZEL -- [14:37] Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede -- [13:49] Yaşadığı Şehri Havadan İzliyor -- [13:40] Yolda Yan Yattı --
Gündem
Muhtarlardan vekillere tepki

  Milletvekilleri ile birebir görüşme sağlayamadıklarını ifade eden Yaman ?Milletvekilleri muhtarlara karşı ilgisizler...

26.02.2012 13:27:07
701 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Muhtarlardan vekillere tepki
  Milletvekilleri ile birebir görüşme sağlayamadıklarını ifade eden Yaman ?Milletvekilleri muhtarlara karşı ilgisizler. Birebir görüşme sağlayamıyoruz. Düzce'nin sorunları yerine kendi sorunları ile ilgileniyorlar. Biz sorunlarımızla ilgilenecek vekilleri sahada bekliyoruz. Bir milletvekilimizin elinde kalın bir klasör görünce umutlandık. Ancak klasörün içinde üniversitede kendi adayını seçtiremediği evraklar çıktı. Bu konu ve onun adayının seçilememesi bizi hiç ilgilendirmiyor. Muhtarlar olarak, Düzce'nin sorunları ile ilgilenmelerini bekliyoruz? dedi. Osman Yaman, vekillerin Düzce ile ilgilenmesini istediklerini söyleyerek ?Milletvekilleri Düzce kamuoyuna iyi bir giriş yapamadılar. Hep kendi sorunlarıyla ilgilendiler. Muhtarlar olarak, Düzce'nin sahipleri olarak vekillerimizin Düzce ile ilgilenmesini bekliyoruz. Sekiz aydır hiçbir sorununuz var mı? diye sorulmadı. Eğer bu şekilde giderse Düzce'mizin hiçbir kazancı olmayacak. Milletvekilleri eğer bu şekilde devam ederse biz halkı buna karşı uyaracağız. Hizmetin gelmemesinin nedeninin vekillerden kaynaklandığını söyleyeceğiz? diye konuştu.
Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
701 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,83

Okuyucu

17.1.2018 - 15:18:11

Çok güzell

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAHALLE ZİYARETLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Dünya Çocuk Kitapları Haftasını kutladılar
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞI YAPACAK
Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
Vali Yazıcı'dan Kardeşine Hayırlı Olsun Ziyareti
Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede
Seyir Halinde Alev Aldı
16.11.2019 - 16:51
Seyir Halinde Alev Aldı