Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:45] Elazığ İçin Kenetlendiler -- [18:41] GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETLERİ BİROL ŞAHİN’DEN -- [18:18] Emniyetten Operasyon Üzerine Operasyon -- [17:13] Ahmet Vanlıoğlu Hakk'ın Rahmetine Kavuştu -- [16:57] BU SEFER GIDA VE GİYİM YARDIMI YAPILDI -- [16:11] DAKE Üyelerine Dağlı'dan Tebrik -- [15:17] Bunu Yapan İnsan Olamaz -- [15:15] "Hava Kirliliği İçin Acil Önlem Alınmalı" -- [15:09] Maarif Okulunu Ziyaret Etti -- [15:02] BU MAÇ DÜZCESPOR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ --
Gündem
Konuralp Turizm Marka Ekibinin Ziyaretleri

Kısa bir süre önce hayata geçirilen ‘Konuralp Dün Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesinin proje ekibi olan ‘Konuralp Turizm Marka Ekibi’ protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Ekip son olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti. Proje Koordinatörü Emine Yüksek, Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor projesinin uygulamaları konusunda Bakan Özyü’ye bilgi verdi.

28.10.2016
548 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Konuralp Turizm Marka Ekibinin Ziyaretleri

Koordinatör Emine Yüksek, ziyaretler hakkında şu bilgileri verdi “ Konuralp’lilerin çalışmalarına yoğun ilgi ve destek gösterdiği “Konuralp Turizm Marka Ekibi” yalnızca Düzce’mizde değil, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na bağlı bölge illerinde de “ Sivil İnsiyatif”e örnek olacak nitelikte ziyaretlerini sürdürmektedir.  Turizm Marka Derneği’nin misyon ve vizyonunu da tanıtma fırsatı buldukları Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’yü gündemli olarak ziyaretlerinin Konuralp’te yoğun ilgiyle karşılandığı görülmektedir. Konuralp’te heyecanla desteklenen bu ziyaretin gündemi şöyle özetlenebilmektedir: Sayın Bakanımız Faruk ÖZLÜ Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi’nin program akışında yer alan çalışmaları yakından takip edeceğini belirtmişlerdir. Sivil İnsiyatif olarak Düzce’den proje odaklı çözüm üretebilen, bu çözümün uygulamada bir parçası olarak aktif rol alan “Turizm Marka Derneği”nin kurulmuş olmasından ve ziyaretlerinden Sayın Bakanımız Son Derece Memnun Olduğunu İfade Etmişlerdir. Ayrıca ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi’nin sürdürülebilirliğinin STK olarak sahiplenilmesinin çok kıymetli olduğunu belirten sayın Bakanımız; ziyaretten duyduğu memnuniyetin yanında, yürütülen projede yer alan; “Marka Tescilleri ve Patent Süreci”ni hızlandıracağının müjdesini de vermiştir”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
548 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

KAR KALINLIĞI 20 SANTİMİ BULACAK
BİN 716 ADET KATLANIR YATAK GÖNDERİLDİ
BUGÜN ARAMIZDAN AYRILANLAR
25.01.2020 - 10:58
BUGÜN ARAMIZDAN AYRILANLAR
Yarışmadan Sonra İlk Kazma Vurulacak
DURMAKSIZIN ÇALIŞTILAR
24.01.2020 - 11:36
DURMAKSIZIN ÇALIŞTILAR
STK'lardan İsrail'e Tepki
24.01.2020 - 10:30
STK'lardan İsrail'e Tepki
Kamyoncu Esnafı Harekete Geçti