Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:48] Vali Atay’dan Öğrencilere Destek -- [20:05] PAK AİLESİNİN ACI GÜNÜ -- [17:15] HER YERE YETİŞİYORLAR -- [17:00] DÜZCE 2053’E HAZIRLANIYOR -- [16:55] Başkan Özlü itfaiyecileri yalnız bırakmadı -- [16:36] Başkan temizlenmesi için talimat verdi -- [16:20] ‘Hoş Geldin Bebek’ -- [16:09] SÜRÜCÜLER KONTROL EDİLDİ -- [15:36] BİZE YOL GÖSTERİYORLAR -- [15:13] Virüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir --
Gündem
Konuralp Turizm Marka Ekibinin Ziyaretleri

Kısa bir süre önce hayata geçirilen ‘Konuralp Dün Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesinin proje ekibi olan ‘Konuralp Turizm Marka Ekibi’ protokol ziyaretlerini sürdürüyor. Ekip son olarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret etti. Proje Koordinatörü Emine Yüksek, Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor projesinin uygulamaları konusunda Bakan Özyü’ye bilgi verdi.

28.10.2016
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Konuralp Turizm Marka Ekibinin Ziyaretleri

Koordinatör Emine Yüksek, ziyaretler hakkında şu bilgileri verdi “ Konuralp’lilerin çalışmalarına yoğun ilgi ve destek gösterdiği “Konuralp Turizm Marka Ekibi” yalnızca Düzce’mizde değil, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’na bağlı bölge illerinde de “ Sivil İnsiyatif”e örnek olacak nitelikte ziyaretlerini sürdürmektedir.  Turizm Marka Derneği’nin misyon ve vizyonunu da tanıtma fırsatı buldukları Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’yü gündemli olarak ziyaretlerinin Konuralp’te yoğun ilgiyle karşılandığı görülmektedir. Konuralp’te heyecanla desteklenen bu ziyaretin gündemi şöyle özetlenebilmektedir: Sayın Bakanımız Faruk ÖZLÜ Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi’nin program akışında yer alan çalışmaları yakından takip edeceğini belirtmişlerdir. Sivil İnsiyatif olarak Düzce’den proje odaklı çözüm üretebilen, bu çözümün uygulamada bir parçası olarak aktif rol alan “Turizm Marka Derneği”nin kurulmuş olmasından ve ziyaretlerinden Sayın Bakanımız Son Derece Memnun Olduğunu İfade Etmişlerdir. Ayrıca ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi’nin sürdürülebilirliğinin STK olarak sahiplenilmesinin çok kıymetli olduğunu belirten sayın Bakanımız; ziyaretten duyduğu memnuniyetin yanında, yürütülen projede yer alan; “Marka Tescilleri ve Patent Süreci”ni hızlandıracağının müjdesini de vermiştir”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Pazarlamada reklamın etkisi
29.09.2020 - 11:49
Pazarlamada reklamın etkisi
“MEZAR YERİ BAKIYORDUK”
29.09.2020 - 19:38
“MEZAR YERİ BAKIYORDUK”
KÖYLÜLER VALİ ATAY’DAN DESTEK İSTEDİLER
CİNGİRT, BURS PARASINI İADE ETTİ
Baba olay yerinde hayatını kaybetti
BASIN MENSUBU NASİBİNİ ALDI
29.09.2020 - 16:34
BASIN MENSUBU NASİBİNİ ALDI
AYAĞI KAYDI, DEREYE DÜŞTÜ
26.09.2020 - 10:51
AYAĞI KAYDI, DEREYE DÜŞTÜ