Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:26] “Her zaman şehrimizin takımının yanındayız” -- [20:12] Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifasının yankıları sürüyor -- [19:53] “Her zaman şehrimizin takımının yanındayız” -- [16:42] SPOR VAKFININ AKIBETİ BİLİNMİYOR -- [16:36] Vatandaş parayı konut ve kiraya harcıyor -- [15:22] DEVA’DAN GAZİLER GÜNÜ KUTLAMASI -- [15:04] Klasik motosikletlere ilgi artıyor -- [14:51] YENİDEN REFAH PARTİSİ: ÜZGÜNÜZ -- [14:38] YARIM GÜN OKUL -- [14:25] SALGIN BİTENE KADAR DENETİMLERE DEVAM EDİLECEK --
Gündem
Vali Dağlı, “Önceliğimiz doğalgaz kullanımı”

Düzce Valisi Zülkif Dağlı doğalgazın bulunduğu yerlerde kömür yakılmasının önlenmesinin hava kirliliğini azaltma noktasında alınacak tedbirlerin başında geldiğini belirtti.

11.12.2017
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Vali Dağlı, “Önceliğimiz doğalgaz kullanımı”

Düzce Valiliği toplantı salonunda hava kirliliğinin önlenmesine yönelik tedbirlerin görüşüldüğü bir toplantı düzenlendi.

Vali Zülkif Dağlı’nın başkanlık ettiği toplantıya Belediye Başkanı Dursun Ay, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Dergaz yetkilileri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Zülkif Dağlı, öncelikler doğrultusunda alınması planlanan tedbirleri şöyle sıraladı: “Toplantımızın mahiyeti hava kirliliği konusunda aldığımız tedbirlerin son noktada değerlendirilmesi. Temmuz ayında bir Mahalli Çevre Kurulu kararı almıştık. Bulunla ilgili Belediye Başkanlarımız neler yaptı, çevre müdürlüğümüz neler yapıyor, Dergaz ve vakıf bu işin neresinde, bunları değerlendirdik. İlimizin çanak şeklinde olması nedeniyle hava kirliliği ile karşı karşıya kalıyoruz. Biz hava kirliliğini en aza indirmenin peşindeyiz. Öncelikli tedbirlerimizin başında kömür yakılmasının doğalgaz olan yerlerde önlenmesi geliyor. İkincisi hava kirliliği yayan sanayi tesislerinin uyarılması. Bunlara gerekli ihtarların, cezai işlemlerin uygulanması. Doğalgaz kullanımının yaygınlaştırılması ve sağlıksız kömür yakılmasının önlenmesi önceliklerimiz arasında. Sikülasyon olmadığı günlerde hava kirliliği artabiliyor. Bu olumsuz sonuçlar doğurabiliyor.”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

GOKHAN KAPOGLU ISTIFA ETTI
16.09.2020 - 19:29
GOKHAN KAPOGLU ISTIFA ETTI
ACI HABER: ARİF KIDIMAN HAYATINI KAYBETTİ
Sokağa Türk bayrakları asıldı
İstifa büyük bir kayıptır
17.09.2020 - 14:55
İstifa büyük bir kayıptır
ŞEHİT CENAZESİ BABA OCAĞINDAN UĞURLANDI
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN BAŞSAĞLIĞI
BOLU VALİLİĞİNDE KAYMAKAM ADAYI OLARAK GÖREV YAPMIŞTI