Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[08:35] Bilim insanları en zararlı uyku pozisyonlarını açıkladı -- [18:44] ŞİFALI SU'DA ŞOK... -- [18:21] Yığılca belediyesi ağızları tatlandırdı -- [18:19] MARKA’DAN DÜZCE’YE HİBE GELDİ -- [16:29] MOBESE’ler devreye girdi -- [16:11] Tırnakçılık yapan genç kızın foyası ortaya çıktı -- [12:08] TEK SEFERDE TAM 40 TON -- [11:51] Jandarmadan uyuşturucu operasyonu -- [11:47] Fındık kabuğundan nanoselüloz ürettiler -- [10:40] REHABİLİTE MERKEZİNDE SONA GELİNDİ --
Gündem
"Dünyada en fazla büyüyen ikinci ülkeyiz"

- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü: - "2018 yılı en fazla üretim yaptığımız yıl olmuştur. Üretimin zirve yaptığı ay ise nisan ayıdır. Türkiye büyüyor. Dünyada en fazla büyüyen ikinci ülkeyiz. Geçen yıl rakam 7,4 olarak belirlendi. Bu yıl da ilk çeyrek açıklandı, yine 7,4. Türkiye büyümeye devam ediyor. Türkiye daha da büyüyecek ve güçlü bir ülke olacak"

18.6.2018 - 09:32
680 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Türkiye ekonomisinin her geçen gün büyüdüğünü belirterek, "2018 yılı en fazla üretim yaptığımız yıl olmuştur. Üretimin zirve yaptığı ay ise nisan ayıdır. Türkiye büyüyor. Dünyada en fazla büyüyen ikinci ülkeyiz. Geçen yıl rakam 7,4 olarak belirlendi. Bu yıl da ilk çeyrek açıklandı, yine 7,4. Türkiye büyümeye devam ediyor. Türkiye daha da büyüyecek ve güçlü bir ülke olacak." dedi.

Partisinin kent merkezindeki seçim bürosunu açan Özlü, daha sonra Cumayeri ilçesindeki programda vatandaşlarla bayramlaştı.

Özlü, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin yaptıklarıyla gelecek nesillere eserler bırakan farklı bir parti olduğunu olduğunu ifade etti. 

Yapılan bir araştırmada, dünyada son 10 yılda 10 yeni büyük projeden 6'sının Türkiye'den olduğunu vurgulayan Özlü, "Üçüncü Havalimanı, Avrasya Tüneli, köprüler ve binlerce kilometreyi bulan bölünmüş yollar. Bunları saymakla bitiremeyiz ve özetle yaptıklarımızla farklıyız." diye konuştu. 

Bakan Özlü, Cumhuriyet tarihi boyunca bölünmüş yolların uzunluğunun 6 bin kilometre olduğunu, son 16 yılda 6 bin kilometreyi 26 bin kilometreye çıkardıklarını aktararak, "Hemen hemen her ilimizde havaalanı ve üniversite var. Biz farklıyız, yaptıklarımız ve yapacaklarımızla farklıyız. Bir tek AK Parti'nin 2023, 2071 gibi gelecek vizyonu var. Diğer partilerin böyle bir vizyonları yok." değerlendirmesini yaptı.

Cumhuriyet tarihin en fazla üretim yapılan yılının da 2018 olduğuna değinen Bakan Özlü, şunları söyledi:

"2018 yılı en fazla üretim yaptığımız yıl olmuştur. Üretimin zirve yaptığı ay ise nisan ayıdır. Türkiye büyüyor. Dünyada en fazla büyüyen ikinci ülkeyiz. Geçen yıl rakam 7,4 olarak belirlendi. Bu yılda ilk çeyrek açıklandı yine 7,4. Türkiye büyümeye devam ediyor. Türkiye daha da büyüyecek ve güçlü bir ülke olacak. Biz farklı ve çalışkan insanların partisiyiz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımızla farklıyız.

CHP'nin seçim beyannamesini, adayları olan Muharrem İnce değil, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu açıklıyor. Kemal Kılıçdaroğlu milletvekili adayı. Kılıçdaroğlu icracı değil ki. Normalde bunu açıklaması gereken, aday olan kimse o dur. Böyle gayriciddilik olmaz. Muhalefetin iktidar olmak gibi bir niyeti yok. Kazanmak gibi bir beklentileri olsa Kemal Kılıçdaroğlu kendisi aday olurdu. Kazanacağına inanmadığı ve Meclis dışında kalmak istemediği için başka birini aday yapıyor. Aday gösterdikleri kişi de kendi partilerine aday yapmadıkları bir kişi. Kendi partisine genel başkan yapmadığını Türkiye Cumhuriyeti'ne cumhurbaşkanı yapacak. Çok saçma."

Özlü, konuşmasının ardından AK Parti Gümüşova İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
680 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,02

ot

24.6.2018 - 15:26:37

Bu kadar yalan olmaz kardeşim . Ufak at da civcivler de yesin .

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

TMO FINDIK ALMAYACAK
23.9.2018 - 10:09
TMO FINDIK ALMAYACAK
Salon boş kaldı
20.9.2018 - 10:03
Salon boş kaldı
Düzce basınından beklentisini söyledi
MARKA’DAN DÜZCE’YE HİBE GELDİ
Pürenli ve Balıklı yaylası arasında doğa yürüyüşü düzenlendi
Dolar ile kira sözleşmesi yapanlar belirlendi
İlim Fikir ve Sanat Akademisi yakında açılıyor