Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:06] DOMUZ YERİNE KOMŞUSUNU VURDU.. -- [16:01] İŞTE DÜZCE'NİN 5 GÜNLÜK HAVA RAPORU... -- [15:25] DÜZCESPOR EVİNDE YİNE KAYBETTİ -- [13:54] 3 ayda 90 bin ton fındık ihraç edildi... -- [12:41] Sanal Ofis Nedir? Faydaları Nelerdir?Bağlantı -- [12:19] Tonlarca hamsiyle döndüler -- [11:07] GÜMÜŞOVA'DA SİLAHLAR KONUŞTU... -- [10:50] AKÇAKOCA YOLUNDA KAZA, 3 YARALI... -- [02:40] SİLAHLI KAVGA 1 AĞIR YARALI -- [02:31] OTOMOBİL SU KANALIDA DEVRİLDİ --
Gündem
Düzce TSO Yönetimi Basın Mensuplarıyla bir araya geldi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Sivrikaya, Metin Coşkun, Murat Saydam, Özkan Çakır ve Yalçın Top, Düzce'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

29.6.2018 - 12:25
742 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce TSO Yönetimi Basın Mensuplarıyla bir araya geldi

Binef At Çiftliğinde düzenlenen kahvaltı programının açılış konuşmasını Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin yaptı. Şahin konuşmasında; " Sayın Bakanımızın da katkılarıyla uzun yıllar sonra 31 meclis üyesinin tamamının desteğini alarak oluşturduğumuz yeni Yönetim Kurulumuzla karşınızdayız. Bildiğiniz gibi uzun süre devam eden hayırlı olsun ziyaretleri, mübarek Ramazan ayı ve Genel Seçimler dolayısıyla bu buluşmamızı şimdi gerçekleştirebiliyoruz.

Seçildiğimizden bu güne kadar 80'in üzerinde heyeti odamızda kabul ettik. Bu da bize kamuoyunun hem ciddi teveccühünü hem de oluşan yüksek beklentiyi gösteriyor.

Öncelikli hedefimiz odamıza yeni hizmet binasını kazandırmak olacak. (MARKA, KOSGEB, Sanayi Müdürlüğü, Ticaret Müdürlüğü gibi birimlerin bir arada olduğu akıllı bir bina yapmayı hedefliyoruz)

Odamıza yönelik swot analizi çalışmalarını başlattık. (Zayıf ve Güçlü Yönlerimiz, Fırsat ve Tehditlerimizi kendi içimizde değerlendirerek hizmet kalitemizi üst seviyelere taşımaya çalışacağız)

Meclis Çalışma Komisyonları oluşturduk. Önümüzdeki hafta toplantılarına başlayacaklar.

Marka ve Ekonomi bakanlığından toplamda 4 projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

Üyelerimizin iş seyahatlerindeki vize işlemlerini kolaylaştırmak üzere ilgili danışmanlık firmalarıyla anlaşmalarımızı yenileyerek vize desteklerimize devam ediyoruz.

Temmuz Ayı MARKA Dönem Başkanlığı Düzce Valiliğimize geçiyor. Dönem başkanlığımız boyunca üyelerimizi teşvik ederek 150 milyon TL'lik destek aldırmayı amaçlıyoruz.

DÜBİT, MARKA ve KOSGEB'le olan protokollerimizi kapsamlarını genişleterek yeniliyor, üyelerimizin bu kuruluşlardan daha etkin faydalanmalarının önünü açıyoruz.

Düzce Üniversitesi ile yapmış olduğumuz protokol ile üyelerimiz ve birinci derece yakınları belirlenen bölümlerde tezsiz lisans üstü eğitim alabilecekler.

Söz Üyede programlarımıza önümüzdeki ay itibariyle başlayacağız.

Daha önce yayınladığımız fakat son dönemlerde ara verdiğimiz aylık faaliyet bültenlerini yeniden yayınlayacak bu bültenlerde üyelerimize azami derecede yer vermeye gayret edeceğiz.

Düzce'deki sanayi kuruluşlarımızı sıkça ziyaret edeceğiz.

Sanayi-Üniversite işbirliği programlarında üzerimize düşeni yaparak, sanayimiz ile bilim yuvamız üniversitemizi bir araya getireceğiz" ifadelerine yer verdi.

Şahin ayrıca Çilimli OSB'de uygulanacak olan stratejiler konusunda da basın mensuplarına bilgiler verdi.

Kahvaltı programı basın mensuplarının yönetim kurulu ile yaptığı soru cevap sohbetiyle sona erdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
742 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İstanbul Caddesi Trafiğe Açıldı
TEK YÖNLÜ TRAFİĞE AÇILDI
3.12.2018 - 14:23
TEK YÖNLÜ TRAFİĞE AÇILDI
SÜRÜCÜLER DİKKAT
3.12.2018 - 17:53
SÜRÜCÜLER DİKKAT
Fahri Çakır anjiyo oldu
5.12.2018 - 16:17
Fahri Çakır anjiyo oldu
TMO'NUN DA FINDIK ALMASI BİR İŞE YARAMADI...
HALKIN İRADESİNİ HİÇE Mİ SAYIYORSUNUZ?
ÜNİVERSİTE CAMİ İNŞAATI YARDIM BEKLİYOR…