Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[15:19] HAYRAN BIRAKIYOR -- [15:17] START VERİLDİ -- [15:12] Balıkçılara palamut uyarısı -- [14:24] ÇAMAŞIR MAKİNASINI KODLADILAR -- [11:45] 15 Temmuz’da Sokağa ilk çıkan Başkandı -- [10:29] YARALI KARTAL TEDAVİ ALTINA ALINDI -- [10:22] 15 Temmuz şehidi mezarı başında anıldı -- [10:12] AK Parti’den 15 Temmuz Şehidinin ailesine ziyaret -- [09:41] Binlerce kişi meydanda buluştu! -- [09:01] 15 Temmuz'un 2. yıl dönümü: 81 ilde aynı anda sela okundu --
Gündem
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

3.7.2018 - 12:18
366 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan “Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz” dedi.

Özcan Budak’ın görevden alınmasının ardından Düzce’ye İl Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak atanan Resul Taştan, Düzce’nin coğrafi olarak büyük bir avantajı olduğunu ve Düzce’de ki potansiyeli ortaya çıkarmak için çalışmalar yapacağını söyledi.

Henüz Düzce’yi tanımaya çalıştığını söyleyen Taştan “Düzce’yi tanıma safasındayım. 1 ay içerisinde Düzce’nin tanımış olurum. Düzce Isparta ile benzerlikler gösteriyor. Düzce iki büyük metropol şehrin arasında. Bu büyük bir avantaj. Düzce’yi tanıdıkça neler yapabileceğimize bakacağız. Bu ana kadar güzel çalışmalar olmuş, bunları bir adım ileriye taşımak buradayım” dedi.

Düzce’de bir hafta içerisinde ziyaret ettiği yerlerde olduğunu belirten Taştan “Güzeldere Şelalesini gördüm. Kardüz ve Akçakoca’ya gideceğim. Düzce’nin potansiyeli oldukça iyi. Bunun tanımı önemli. Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz.” Dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
366 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Benım güzel düzcem

4.7.2018 - 13:28:09

Müdürüm hoş geldın size bir tavsıyem var düzce 2 meropol arasındaya düzceyi tanıtıcak ve trizimde ucuracak birkac projeden bahsedeyim mesela eftenı gölü yaşam alanı abanta 10 basar mesela filim platosu TRT ile ortaklaşa bu düzceyi hiç emek vermeden kendiliginden tanıtır gazelerde tv lerde sinamalarda gelen sanatcıları görmek için gelen bu proje maddi manavi düzceyi ucurur hele karduz yaylası bunu yapan düzce tarihine gecer suni göletler yaparak bolunun 7 göller varsa bizde 5 göller yapmamız lazım düzce orman su bol yanı helva ustası aranıyor ihşaallah siz vesile olursunuz sayın bakanımız yapar düzcede elbirligi ile turizimde top yekun kalkınma lazım ama düzce cok tembel bır yer benim umutlarım yok sayın keleş olsaydı olurdu düzceye gözünü budaktan sakınmayan cesaretli calişkan müdürlere vekıllere bakanlara il başkanına ihtiyac var birlik bereberlikle başarırız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Efsane lider Düzce'ye geldi
13.7.2018 - 15:24
Efsane lider Düzce'ye geldi
İl Müdürü Taştan Hızlı Başladı
15 Temmuz  Programı Açıkladı
EBRU ÖZKAN YALNIZ DEĞİLDİR
11.7.2018 - 14:43
EBRU ÖZKAN YALNIZ DEĞİLDİR
15 Temmuz toplantısı yapıldı
Cebeci ‘den İşbirliği Mesajı
EN ACI TECRÜBEYİ YAŞADIK
14.7.2018 - 11:35
EN ACI TECRÜBEYİ YAŞADIK