Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:30] Raftingciler AA fotoğraflarını oyladı -- [17:23] DÜZCE BELEDİYESİNDEN ÖRNEK PROJE -- [17:20] İstasyon hazır -- [17:11] Yağmur Suyu Kontrol Altına Alındı -- [17:08] Sivil Toplum Günleri yapılacak -- [17:05] "İhtiyar delikanlılar"ın boccede hedefi şampiyonluk -- [16:35] HASTANEYE SOKSAYDIN... -- [16:12] Rütbelerini Başkan Dursun Ay taktı -- [10:57] Köroğlu, “Geleceği açık bir meslek” -- [10:25] Cumayeri'nin Menfaatinden Yanayım --
Gündem
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

3.7.2018 - 12:18
587 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan “Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz” dedi.

Özcan Budak’ın görevden alınmasının ardından Düzce’ye İl Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak atanan Resul Taştan, Düzce’nin coğrafi olarak büyük bir avantajı olduğunu ve Düzce’de ki potansiyeli ortaya çıkarmak için çalışmalar yapacağını söyledi.

Henüz Düzce’yi tanımaya çalıştığını söyleyen Taştan “Düzce’yi tanıma safasındayım. 1 ay içerisinde Düzce’nin tanımış olurum. Düzce Isparta ile benzerlikler gösteriyor. Düzce iki büyük metropol şehrin arasında. Bu büyük bir avantaj. Düzce’yi tanıdıkça neler yapabileceğimize bakacağız. Bu ana kadar güzel çalışmalar olmuş, bunları bir adım ileriye taşımak buradayım” dedi.

Düzce’de bir hafta içerisinde ziyaret ettiği yerlerde olduğunu belirten Taştan “Güzeldere Şelalesini gördüm. Kardüz ve Akçakoca’ya gideceğim. Düzce’nin potansiyeli oldukça iyi. Bunun tanımı önemli. Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz.” Dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
587 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%54,55

Benım güzel düzcem

4.7.2018 - 13:28:09

Müdürüm hoş geldın size bir tavsıyem var düzce 2 meropol arasındaya düzceyi tanıtıcak ve trizimde ucuracak birkac projeden bahsedeyim mesela eftenı gölü yaşam alanı abanta 10 basar mesela filim platosu TRT ile ortaklaşa bu düzceyi hiç emek vermeden kendiliginden tanıtır gazelerde tv lerde sinamalarda gelen sanatcıları görmek için gelen bu proje maddi manavi düzceyi ucurur hele karduz yaylası bunu yapan düzce tarihine gecer suni göletler yaparak bolunun 7 göller varsa bizde 5 göller yapmamız lazım düzce orman su bol yanı helva ustası aranıyor ihşaallah siz vesile olursunuz sayın bakanımız yapar düzcede elbirligi ile turizimde top yekun kalkınma lazım ama düzce cok tembel bır yer benim umutlarım yok sayın keleş olsaydı olurdu düzceye gözünü budaktan sakınmayan cesaretli calişkan müdürlere vekıllere bakanlara il başkanına ihtiyac var birlik bereberlikle başarırız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DÜZCE İÇİN FIRTINA VE SEL UYARISI...
Gelir Getirecek Projeler Üreteceğiz
Türkiye’ye örnek proje
15.12.2018 - 16:18
Türkiye’ye örnek proje
Yerel Başarı Hikayesi Oluşturacağız
Bomba gibi patlayan su borusu sele neden oldu
İmar barışı'na başvuranlar dikkat! Paranız havaya uçmasın...
 “Düzce çok daha gelişmiş bir şehir haline gelecektir”