Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:21] HİZMETE BAŞLADI -- [10:57] Kılıç ve Ercan’ın Yeri Sağlam -- [10:41] EŞ ZAMANLI YAPILDI -- [10:10] ÇİLİMLİ'DE KİLİT İSİM MUHSİN YAVUZ -- [09:54] DAKE Gülsade’nin hayalini gerçekleştirdi -- [08:35] Bilim insanları en zararlı uyku pozisyonlarını açıkladı -- [18:44] ŞİFALI SU'DA ŞOK... -- [18:21] Yığılca belediyesi ağızları tatlandırdı -- [18:19] MARKA’DAN DÜZCE’YE HİBE GELDİ -- [16:29] MOBESE’ler devreye girdi --
Gündem
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

3.7.2018 - 12:18
564 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Konuralp’i iyi değerlendireceğiz

İl Kültür ve Turizm Müdürü Resul Taştan “Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz” dedi.

Özcan Budak’ın görevden alınmasının ardından Düzce’ye İl Kültür ve Turizm İl Müdürü olarak atanan Resul Taştan, Düzce’nin coğrafi olarak büyük bir avantajı olduğunu ve Düzce’de ki potansiyeli ortaya çıkarmak için çalışmalar yapacağını söyledi.

Henüz Düzce’yi tanımaya çalıştığını söyleyen Taştan “Düzce’yi tanıma safasındayım. 1 ay içerisinde Düzce’nin tanımış olurum. Düzce Isparta ile benzerlikler gösteriyor. Düzce iki büyük metropol şehrin arasında. Bu büyük bir avantaj. Düzce’yi tanıdıkça neler yapabileceğimize bakacağız. Bu ana kadar güzel çalışmalar olmuş, bunları bir adım ileriye taşımak buradayım” dedi.

Düzce’de bir hafta içerisinde ziyaret ettiği yerlerde olduğunu belirten Taştan “Güzeldere Şelalesini gördüm. Kardüz ve Akçakoca’ya gideceğim. Düzce’nin potansiyeli oldukça iyi. Bunun tanımı önemli. Yerli ve yabancı grupların Düzce’ye ayaklarının alıştırılması gerekiyor. Bölgenin tek antik tiyatrosu Düzce’de. Kazı çalışmaları devam ediyor. Bu Düzce için çok büyük bir avantaj, bunu değerlendireceğiz.” Dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
564 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,63

Benım güzel düzcem

4.7.2018 - 13:28:09

Müdürüm hoş geldın size bir tavsıyem var düzce 2 meropol arasındaya düzceyi tanıtıcak ve trizimde ucuracak birkac projeden bahsedeyim mesela eftenı gölü yaşam alanı abanta 10 basar mesela filim platosu TRT ile ortaklaşa bu düzceyi hiç emek vermeden kendiliginden tanıtır gazelerde tv lerde sinamalarda gelen sanatcıları görmek için gelen bu proje maddi manavi düzceyi ucurur hele karduz yaylası bunu yapan düzce tarihine gecer suni göletler yaparak bolunun 7 göller varsa bizde 5 göller yapmamız lazım düzce orman su bol yanı helva ustası aranıyor ihşaallah siz vesile olursunuz sayın bakanımız yapar düzcede elbirligi ile turizimde top yekun kalkınma lazım ama düzce cok tembel bır yer benim umutlarım yok sayın keleş olsaydı olurdu düzceye gözünü budaktan sakınmayan cesaretli calişkan müdürlere vekıllere bakanlara il başkanına ihtiyac var birlik bereberlikle başarırız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

TMO FINDIK ALMAYACAK
23.9.2018 - 10:09
TMO FINDIK ALMAYACAK
Salon boş kaldı
20.9.2018 - 10:03
Salon boş kaldı
MARKA’DAN DÜZCE’YE HİBE GELDİ
Düzce basınından beklentisini söyledi
Pürenli ve Balıklı yaylası arasında doğa yürüyüşü düzenlendi
Dolar ile kira sözleşmesi yapanlar belirlendi
İlim Fikir ve Sanat Akademisi yakında açılıyor