Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:14] TEM'i Kullanacaklar Dikkat -- [17:47] ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ÖNEMLİ BİLİM ESERLERİ -- [17:41] Gençler Boş Durmuyor -- [17:39] Beton Kano Takımı 2. Kez Şampiyon Oldu -- [17:38] Ekmek Bıçağı ile Etrafa Saldırdı -- [17:35] Sanayicilerin İftarı İlgi Gördü -- [17:32] Bahçeşehir'in Yaz Okulu Renkli Geçecek -- [17:26] Lise Öğrencileri Üniversiteyi Tanıyacak -- [15:19] Çalışma Ortamları İyileştirilecek -- [12:04] Gümüşova’da Toprağa Verilecek --
Gündem
İpek, Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Düzcenin Sesi Gazetesi’nin kuruluşundan bu yana gazetenin çeşitli birimlerinde hizmet eden Gürkan İpek Oxijen Medya'nın Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

22.04.2019 - 15:18
1321 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
İpek, Genel Yayın Yönetmeni Oldu

Düzcenin Sesi Gazetesi’nin kuruluşundan bu yana gazetenin çeşitli birimlerinde hizmet eden Gürkan İpek Oxijen Medya'nın Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi.

İpek, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından verilen Sarı Basın Kartı sahibi olan ve yıllardır Düzcenin Sesi Gazetesinde Muhabir, Sayfa Editörü, İnternet Editörü gibi görevlerini üstlenen İpek, 2017 yılında Genç Eller Derneğinin açtığı mizanpaj yarışmasında Düzce birincisi olmuştu.  Son olarak Düzcenin Sesi, Parantez Gazetesi ve Günaydın Düzce Gazetelerinin mizanpaj koordinatörü ve Akçakocanınsesi internet portalı Koordinatörü olarak görev yapan İpek, bundan böyle Düzceninsesi Gazetesi, Parantez Gazetesi, Günaydın Düzce Gazetesi ve Akçakocanınsesi İnternet Portalı’nın Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi. Grubumuz bünyesinde çalışan Nevzat Cingirt artık Oxijen TV’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi. 

Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş genç arkadaşların önünü açmanın önemine değinerek; “Düzcenin Sesi Gazetesinin kuruluşundan bu yana gazetenin çeşitli birimlerinde görev alan Gürkan kardeşimiz, Oxijen Medya bünyesinde de Düzceninsesi Gazetesi, Parantez Gazetesi ve Günaydın Düzce Gazeteleri’nde yıllarca mizanpaj koordinatörü olarak görev aldı. Bundan böyle gazetelerimizin bütün yazılı basın grubunda Genel Yayın Yönetmeni olarak görev alacak İpek'e yeni görevinde başarılar diliyorum. Grubumuzda uzun yıllar görev yapan Nevzat Cingirt Oxijen TV’nin Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirildi” şeklinde konuştu.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1321 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri'nde Kan Donduran Cinayet
Akçakoca'da Bu Yaz Bambaşka Geçecek
Bize Bu Birliktelik Lazım
20.05.2019 - 11:59
Bize Bu Birliktelik Lazım
Öğrenciler Academia Tower Bahçesinde İftar Açtı
Hap ve Uyuşturucu Madde Yakalandı
Belediyeden Bir Radikal Karar Daha
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK
20.05.2019 - 15:42
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK