Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:37] 5 Bin Lira Ziynet Eşyası Çaldılar ​ -- [10:45] Hemşireleri Güncel Bilgiler Verildi -- [09:39] CUMAYERİ’NDE KUŞAK TÖRENİ -- [18:14] TEM'i Kullanacaklar Dikkat -- [17:47] ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ÖNEMLİ BİLİM ESERLERİ -- [17:41] Gençler Boş Durmuyor -- [17:39] Beton Kano Takımı 2. Kez Şampiyon Oldu -- [17:38] Ekmek Bıçağı ile Etrafa Saldırdı -- [17:35] Sanayicilerin İftarı İlgi Gördü -- [17:32] Bahçeşehir'in Yaz Okulu Renkli Geçecek --
Gündem
Bir Dahaki Dönem Daha Çok Çalışacağız

Önümüzdeki haftaiçi görev süresi sona erecek olan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ziyaretlerini sürdürüyor. Oxijen Medya'yı da ziyaret eden Rektör Çakar kendisine sahip çıkan Düzceliler için "Bu kadar büyük bir destek karşısında mahçup olup, zaman zaman duygulanıyorum. Bu süreçte bana destek veren herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

9.05.2019 - 14:51
455 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Bir Dahaki Dönem Daha Çok Çalışacağız

Düzce Üniversitesi Rektörlüğünde 4. görev süresini doldurmasına sayılı günler kalan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ziyaretlerini sürdürüyor. Oxijen Medya grubu ile bir araya gelen Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ı Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ve yönetim ekibi ile bir araya geldi. 15 Mayıs tarihinde görev süresi bitecek olan Rektör Çakar, geçtiğimiz günlerde Yüksek Öğretim Kurumu'nda  Rektörlük seçimi için mülakata girdiğini ve mülakatın da güzel geçtiğini söyledi. Çakar; "Daha önceden Üniversite içinde seçim yapılarak ilk 3 isim Cumhurbaşkanımıza sunuluyordu. O uygulama yasa ile değişti. Artık ön mülakatı YÖK yapıyor. Geçtiğimiz günlerde diğer aday arkadaşlarımız ile birlikte mülakata girdik. Benim açımdan güzel geçen bir mülakat oldu. YÖK tarafından belirlenecek  3 aday Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önüne sunulacak. Sayın Cumhurbaşkanımız da son kararı vererek Düzce Üniversitesi Rektörünü belirleyecek. Rektör ataması 15 Mayıs tarihinde de olabilir daha ileri bir tarihte de olabilir" şeklinde konuştu.

Bu kadar İlgi Beklemiyordum

Rektörlük seçimleri öncesi Düzcelilerden büyük destek gördüğünü, bu konuda kendisini mahçup hissettiğini söyleyen Çakar; "Rektörlük seçimleri öncesinde Düzcelilerin desteği beni çok mutlu etti. Bu destek beni aynı zamanda mahçup da ediyor. Eğer bir daha Rektör olarak atanırsam bu desteği boşa çıkarmamak için daha fazla çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Ben buranın kızıyım. Seçilmezsem de seçilmezsem de buradayım ve Düzce için her zaman hizmet etmeye hazırım" şeklinde konuştu.

Hem Üniversite Hem Düzce Kazanır

Oxijen Medya yöneticisi İslam Keleş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Hem öğrenci sayısı hem de fiziki yapı olarak sürekli büyüyen Üniversitemizi

Düzce Üniversitesini Şehrin dinamikleri ile birlikte harmanlayıp yönetmenizin, Hem Düzce'ye hem de üniversiteye büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Düzce Üniversitesinin Şehrimize kazandırdığı ivmeyi hepimiz çok iyi görüyoruz. Bunda sizin Düzce'nin evladı olmanızın büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Bir kez daha Rektör olarak atanmanız halinde, hem Üniversitenin hem de şehrimizin kazanacağından şüphem yok" şeklinde konuştu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rektör Çakar, Oxijen Medya Yöneticisi İslam Keleş'e "Düzce Üniversitesi 2015-2019 Kitabı"nı hediye etti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
455 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Cumayeri'nde Kan Donduran Cinayet
Akçakoca'da Bu Yaz Bambaşka Geçecek
Bize Bu Birliktelik Lazım
20.05.2019 - 11:59
Bize Bu Birliktelik Lazım
Öğrenciler Academia Tower Bahçesinde İftar Açtı
Hap ve Uyuşturucu Madde Yakalandı
Belediyeden Bir Radikal Karar Daha
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK
20.05.2019 - 15:42
ÜNLÜLER AKÇAKOCA'YA AKACAK