Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:02] Selzedelerin Taleplerini Dinledi -- [14:08] Haydi Kan Vermeye! -- [11:27] Daha Fazla Hastaya Hizmet Verilecek -- [10:44] KALDIRIMLARDA TADİLAT ÇALIŞMASI -- [10:37] Ünlü Lokantacı Bolu Dağı A.Ş.'nin Kuruluşunu Anlattı -- [10:30] "Girişimci ve Yenilikçi Üniversite" Ünvanını Koruyor -- [10:12] Kızılay Bölgeden Ayrılmıyor -- [09:47] Hasar Tespit Çalışmaları Başladı -- [09:37] İSTİFANIN PERDE ARKASI -- [09:36] VOLEYBOL TURNAVASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR --
Gündem
TEŞEKKÜRLER DÜZCE!

​Geçtiğimiz günlerde Oxijen Medya olarak yayınladığımız Düzce'de lösemi tedavisi gören ilköğretim öğrencisi için "Haydi Düzce Emirhan'a Sahip Çık" kampanyasında yüzlerce hayırsever aileye ulaşarak yardımda bulundu.

18.05.2019
9214 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
TEŞEKKÜRLER DÜZCE!

Geçtiğimiz günlerde Oxijen Medya olarak yayınladığımız Düzce'de lösemi tedavisi gören ilköğretim öğrencisi için "Haydi Düzce Emirhan'a Sahip Çık" kampanyasında yüzlerce hayırsever aileye ulaşarak yardımda bulundu. Aile yapılan yardımların şuanda yeterli olduğunu, 3 aylık yardım kampanyası izinlerinin olmasına rağmen 3 gün gibi kısa bir sürede ihtiyaçlarının karşılandığını söyleyerek; "Bizlere Düzce'den ve hatta yurtdışından ulaşarak yardımda bulunan herkese teşekkür ediyoruz. Kampanya amacına ulaştı, şuanda sonlandırmak istiyoruz" dediler.

 

Düzce'de lösemi teşhisin konulan, Yunus Emre İlköğretim Okulu öğrencisi Emirhan Aydoğan için yardım kampanyası haberimizin ardından yüzlerce hayırsever aileye ulaşarak yardım teklifinde bulundu. "Haydi Düzce Emirhan'a Sahip Çık" başlığı ile verdiğimiz haberin ardından çok sayıda hayırsever harekete geçerek yardımda bulundu. Aile, Düzce Valiliği tarafından 3 aylık kampanya izni almasına rağmen, 3 gün gibi kısa bir sürede yeteri kadar yardım yapıldığının bilgisini verdi. Emirhan'ın ailesi ve Okul Müdürü Murat Zengin  Oxijen Medya haber ekibimize ulaşarak kampanyayı noktalamak istediklerini söyledi. Aile duyarlı vatandaşlara teşekkür ederek; "Düzcelilerin birbirlerine ne kadar sıkısıkıya bağlı olup yardımsever olduklarını bir kez daha gördük. Kampanyayı duyarak gurbette yaşayan Düzceliler de büyük ilgi gösterdiler. Herkese Teşekkür ederek kampanyayı burada sonlandırmak istiyoruz" dediler.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
9214 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

dd

19.05.2019 - 20:02:22

sadece kendinize mal etmişsiniz. sizin haberiniz katkıda bulunmuştur ancak sizden önce milli eğitim okullara yazı gönderdi ve böyle haberimiz oldu

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Giyim Mağazalarının Arasına Bir Kafe Daha!
89 Öğrenci İçin Renkli Mezuniyet Töreni
HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
14.06.2019 - 11:17
HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
İşçilerden Dayanışma Örneği
“FARUK ÖZLÜ'NÜN ARKASINDAYIM”
3 KİŞİNİN SORGUSU SÜRÜYOR
18.06.2019 - 22:43
3 KİŞİNİN SORGUSU SÜRÜYOR
56 Mahalleye Söz Verilmişti
13.06.2019 - 18:50
56 Mahalleye Söz Verilmişti