Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:37] ROMA KÖPRÜSÜ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR -- [09:18] BAKAN SOYLU AÇIKLADI -- [00:17] KAZANIN ADRESİ DEĞİŞMEDİ -- [20:33] Bu Karar Kabul Edilemez -- [19:54] İYİ PARTİ'DEN İYİ DESTEK! -- [17:26] MECLİS'TE TFF'YE SERT SÖZLER -- [17:10] Doktora programına destek -- [17:07] KARAR GÖZDEN GEÇİRİLMELİ! -- [16:53] BUGÜNDEN İTİBAREN YASAK -- [16:29] DÜZCESPOR YÖNETİMİ İSTANBUL’DA TEYAKKUZDA --
Gündem
İHBAR HATTI DEVREYE GİRECEK

Düzce Belediyesi’nde Dr. Faruk Özlü’nün belediye başkanı olmasıyla birlikte sorunların çözümü odaklı çalışmalarda hız kazandı. Geçmiş dönemlerde kaldırım sorunu, yol yama sorunu için bile aylarca dilekçe cevabı beklenirken artık Düzce Belediyesi tarafından kurulacak whatsapp hattına sorunu gösterir fotoğraf ve sorunun adresini yazmanız yeterli olacak.

19.05.2019
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
İHBAR HATTI DEVREYE GİRECEK

31 Mart seçimleri ile Düzce Belediye başkanlığına seçilen Dr. Faruk Özlü, Düzce için çözüm odaklı çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcılığına getirdiği Celal Kasapoğlu ise sorunların kısa sürede çözülmesi ve yaşanabilir bir il için yeni projeler üretilmeye de devam ediyor. Bu kapsamda Düzcelilerin kaldırım, yama gerektiren yol gibi sorunların çözümü için dilekçe verip günlerce bekleme dönemi de sona erdi. Çalışması tamamlanan Whatsapp ihbar hattı ile Düzceliler, artık gördükleri, kaldırım, yoldaki çukurlar gibi sorunlar için Belediyeye dilekçe vermeyecek, günlerce, aylarca dilekçelerin cevabını beklemeyecek. Vatandaşlar sorunlu bölgeyi gösteren fotoğraf, video çekerek whatsapp ihbar hattına sorunun olduğu adresi de yazarak atacak. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’nun da bulunduğu bu ihbar hattına düşen sorunlar en kısa sürede çözülecek. Böylece Düzcelilerin de küçük bir sorun için aylarca beklemesinin de önüne geçilerek vatandaş memnuniyeti odaklı çalışma yapılacak.

Hafta başında hayata geçirilmesi için çalışılan proje hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, proje hayata geçirildiğinde, Düzcelilerin de memnuniyetinin artacağını dile getirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu; “Belediye birimlerimiz yoğun şekilde çalışmalarına devam ediyor. Ancak bu çalışma içersinde zaman zaman küçük gibi sorunları atlayabiliyor ekiplerimiz. Bu sorunların ortadan kaldırılması için bir whatsapp hattı kurma projesini hayata geçiriyoruz. Böylece vatandaşlarımız sorunlu yerlerle ilgili olarak dilekçe vermek için belediye kapılarını aşındırmayacak. Düzceliler, bulundukları yerde gördükleri sorunları fotoğraf, video çekerek yada yazılı olarak bu ihbar hattına sorunun bulunduğu adres ile birlikte yazmaları yeterli olacak. Ekiplerimiz hemen sorunun geldiği bölgede çalışma yaparak, sorunu ortadan kaldıracaklar. Bizler sorunun değil çözümün bir parçası olmak için görevlerimize geldik. Şimdide çözüm odaklı çalışmalar yaparak, şehrimizdeki sorunları çözme çabası içerisindeyiz” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,35

İnsan

20.05.2019 - 16:07:26

Herşeyden önce anıtparkın parkeleri değişsin valilik önüne yakışmayan görüntü birine basıyorsun diğerinden su atıyor Düzce bu mu sorusu akla gelmiyor değil?
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Kaptan

19.05.2019 - 18:47:34

Bir yıldır uzun mustafa 821sokak rezalet kazı yapıldı tozdan çukurdan geçilmiyor.Böyle bir uygulama iyi olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Kiraladığı otomobilinin içinde ceset buldu
Vedat İlhan Sevenlerini Yasa Boğdu
PATLAMADA SON BİLANÇO
3.07.2020 - 13:43
PATLAMADA SON BİLANÇO
2 kişinin kimliği belli oldu
4.07.2020 - 08:01
2 kişinin kimliği belli oldu
Halı Sahalar Ne Zaman Açılacak?
UYARILARI DİKKATE ALIN
8.07.2020 - 11:49
UYARILARI DİKKATE ALIN
KURBAN KESİLEREK AÇILDI
4.07.2020 - 15:14
KURBAN KESİLEREK AÇILDI