Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:36] Erdi Yapı Türkiye genelinde ilk 5’e girdi -- [17:01] DÜZCE EMNİYETİ DENETİMLERE DEVAM EDİYOR -- [14:36] Bilim Kurulu üyesi açıkladı! Kafe-restoranlar ne zaman açılır? -- [14:18] Saatte 90 km hızla geliyor... -- [14:26] ŞEHADETİNİN 20. YIL DÖNÜMÜNDE SEVGİ VE ÖZLEMLE -- [13:06] Prof. Ercan: Türkiye'de hiçbir yerde deprem olmasa iki yerde olur -- [10:09] Araç muayenelerinde önemli düzenleme -- [09:42] Düzce’de 5 bin 534 kişi aşılandı -- [19:30] UZUN MUSTAFA MAHALLESİNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ -- [18:03] RIZA ERDEM’DEN BÜYÜK DESTEK --
Gündem
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

​Düzce Üniversitesi’nin başarılı Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atandı. 17 Rektör aday adayı arasından Çakar’ın yeniden atanması Düzceliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

24.05.2019
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

Düzce ve Düzce Üniversitesi için elini değil gövdesini taşın altına koyan Rektör Nigar Demircan Çakar'ın yeniden rektör olarak atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atanan Çakar’a Rektörlük seçimleri öncesi Düzceliler büyük destek vermişti.

4 YILDA BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTI

Rektörlük seçimleri öncesi Rektör Çakar'a her kesimden destek mesajları yağarken bu desteğin sadece Düzceli olmasından kaynaklanmadı. Rektör Çakar 4 yıllık eğitim döneminde yaklaşık 50 yeni bölüme öğrenci alındı, Öğrenci sayısı 21 Bin'den 30 Bin'e çıktı, Kontenjanların hemen hemen hepsi doldu, Hastaneden  yeni dersliklere, yemekhaneden yeni giriş kapısına kadar bir dolu yatırım tamamlandı, 5 yeni yatırımın yarısı tamamlandı. Halk ile üniversitenin bütünleşmesi sağlandı. Üniversitenin bütçesinin dışında 100 milyon liranın üzerinde gelir elde edildi.

ŞAİBESİZ İŞLERİN MEYVESİNİ TOPLADI

Düzce'deki kanaat önderleri Rektör Çakar'ın Rektör olarak atanmasında Düzcelilerin bu kadar destek vermesinin sadece "Hemşehricilik" duygusundan olmadığını söylüyor. Çakar'ın Düzceli olmasının yanı sıra yaptığı başarılı ve şaibesiz işlerin meyvesini topladığı konuşuluyor. Kanaat önderleri "Hemşehricilik bu kadar emeği Gölgelemesin" söylemlerinde bulunuyor.

 TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI

2015-2019 dönemi Rektörlük görev süresi dolan ve yeni dönem Düzce Üniversitesi Rektörü olarak yeniden atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 2019-2023 dönemi Rektörlüğüne kendisini layık görev ve onurlandıran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na ve üyelerine teşekkür etti.

Düzce Üniversitesi’nin çalışmalarını ve emeklerini takdir ederek kendisini her zaman destekleyen Düzce halkına, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına, Düzce Üniversitesi ailesine ve öğrencilerine şükranlarını sunan Rektör Çakar, bundan sonraki süreçte sorumluluklarının daha da arttığını ifade etti.

Bu güvene layık olabilmek için daha çok çalışacaklarını, 2023 hedeflerine ulaşabilmek için daha büyük bir heyecan ve azimle yola devam edeceklerini vurgulayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bölgesel kalkınma hamleleri, katma değerli bilimsel çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Düzce’nin, bölgenin ve ülkemizin gelişmesi adına bundan önce olduğu gibi tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket edeceklerinin altını çizdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,02

Can

26.05.2019 - 14:30:47

Faruk bey ilk golü yedi!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,94

AHMET

24.05.2019 - 18:37:14

birilerinin tüm çabasına rağmen atama gerçekleşti. Düzce'nin abisi olma çalışmaları yapan birileri ilk çelmesini yemiş oldu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Soğuk hava etkisini sürdürecek
DÜZCESPOR’A ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BAŞARILAR
KAR ULAŞIMI OLUMSUZ ETKİLİYOR
SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLDU
20.01.2021 - 13:59
SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLDU
ALINAN HER BİR BİLET DÜZCESPOR’U ŞAMPİYONLUĞA TAŞIYOR
AĞRILARI ARTTI HASTANEYE KALDIRILDI
Ercan Öztürk İl Müdürü Oldu