Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:50] DÜZCESPOR’A DESTEKLER SÜRÜYOR -- [18:23] İLK SANAL FUAR GERÇEKLEŞTİRİLİYOR -- [18:05] ZİRVE TAKIMLARI PUAN KAYBETTİ -- [16:44] DÜZCE’DE BARAJLARIN DOLULUK ORANI ARTIYOR -- [16:23] GEZMEK İSTEDİĞİ YERLERİNİN KARDAN HEYKELİNİ YAPTI -- [16:03] KASIM AKTAŞ ORTAOKULU MEYDANA ÇIKMAYA BAŞLADI -- [15:57] 'HER YIL DAHA DA GÜÇLENİYOR' -- [12:08] DÜZCESPOR KRİTİK MAÇA HAZIR -- [11:13] ÇİFTÇİLERİN ÜRÜNLERİ DEĞERLENDİRİLECEK -- [10:42] ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA YOĞUN BİR AŞILAMA PROGRAMI VAR --
Gündem
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

​Düzce Üniversitesi’nin başarılı Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atandı. 17 Rektör aday adayı arasından Çakar’ın yeniden atanması Düzceliler tarafından memnuniyetle karşılandı.

24.05.2019
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
Başarısı Karşılıksız Kalmadı

Düzce ve Düzce Üniversitesi için elini değil gövdesini taşın altına koyan Rektör Nigar Demircan Çakar'ın yeniden rektör olarak atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Üniversitesi’nin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atanan Çakar’a Rektörlük seçimleri öncesi Düzceliler büyük destek vermişti.

4 YILDA BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTI

Rektörlük seçimleri öncesi Rektör Çakar'a her kesimden destek mesajları yağarken bu desteğin sadece Düzceli olmasından kaynaklanmadı. Rektör Çakar 4 yıllık eğitim döneminde yaklaşık 50 yeni bölüme öğrenci alındı, Öğrenci sayısı 21 Bin'den 30 Bin'e çıktı, Kontenjanların hemen hemen hepsi doldu, Hastaneden  yeni dersliklere, yemekhaneden yeni giriş kapısına kadar bir dolu yatırım tamamlandı, 5 yeni yatırımın yarısı tamamlandı. Halk ile üniversitenin bütünleşmesi sağlandı. Üniversitenin bütçesinin dışında 100 milyon liranın üzerinde gelir elde edildi.

ŞAİBESİZ İŞLERİN MEYVESİNİ TOPLADI

Düzce'deki kanaat önderleri Rektör Çakar'ın Rektör olarak atanmasında Düzcelilerin bu kadar destek vermesinin sadece "Hemşehricilik" duygusundan olmadığını söylüyor. Çakar'ın Düzceli olmasının yanı sıra yaptığı başarılı ve şaibesiz işlerin meyvesini topladığı konuşuluyor. Kanaat önderleri "Hemşehricilik bu kadar emeği Gölgelemesin" söylemlerinde bulunuyor.

 TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI

2015-2019 dönemi Rektörlük görev süresi dolan ve yeni dönem Düzce Üniversitesi Rektörü olarak yeniden atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 2019-2023 dönemi Rektörlüğüne kendisini layık görev ve onurlandıran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na ve üyelerine teşekkür etti.

Düzce Üniversitesi’nin çalışmalarını ve emeklerini takdir ederek kendisini her zaman destekleyen Düzce halkına, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına, Düzce Üniversitesi ailesine ve öğrencilerine şükranlarını sunan Rektör Çakar, bundan sonraki süreçte sorumluluklarının daha da arttığını ifade etti.

Bu güvene layık olabilmek için daha çok çalışacaklarını, 2023 hedeflerine ulaşabilmek için daha büyük bir heyecan ve azimle yola devam edeceklerini vurgulayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bölgesel kalkınma hamleleri, katma değerli bilimsel çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Düzce’nin, bölgenin ve ülkemizin gelişmesi adına bundan önce olduğu gibi tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket edeceklerinin altını çizdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%51,02

Can

26.05.2019 - 14:30:47

Faruk bey ilk golü yedi!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,94

AHMET

24.05.2019 - 18:37:14

birilerinin tüm çabasına rağmen atama gerçekleşti. Düzce'nin abisi olma çalışmaları yapan birileri ilk çelmesini yemiş oldu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DEVLET HASTANESİNDE TÖREN DÜZENLENDİ
DÜZCESPOR BİZİM GURURUMUZ
23.02.2021 - 16:27
DÜZCESPOR BİZİM GURURUMUZ
İL ÖZEL İDARESİ TÜM PERSONELİ İLE BİLETLERİNİ ALDI
BAŞKAN SAVCI SAYAN YEĞENİNE KIZ İSTEDİ
Bakan Koca'dan normalleşme açıklaması
 Türkiye en çok İngiltere’ye hazır su ihraç ediyor
BURNU KIRILAN OSMAN KEÇELİOĞLU AMELİYAT OLDU