Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:05] Düzce'den Geçti -- [18:48] GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜ -- [18:38] Yönlendirme Levhaları Yetersiz -- [17:49] YAZILIM VE TASARIMI KOLAY ÖĞRENECEKLER -- [17:45] Firmadan Çelişkili İfadeler -- [17:42] BAŞKA AKÇAKOCA YOK DEDİLER -- [17:39] Çelebi Tecrübelerini Aktardı -- [17:35] Selzedeleri Yalnız Bırakmıyorlar -- [15:29] CANLI YAYIN AZ SONRA -- [14:49] Fındıklık Alev Alev Yandı --
Gündem
"Çözerse Özlü Çözer" Dediler

Oxijen.tv programcısı Savaş Arı bu hafta Düzcelilere Asar Çayı'nı sordu. Düzceliler "Asar çayı'nın son durumunu nasıl buluyorsunuz?" sorusuna yanıt olarak, "Düzce'ye yakışmıyor" dedi. Düzceliler yeni belediye yönetimine güvendiklerini söyleyerek; "Asar'ın hakettiği güzelliğe kavuşması için Belediye BAşkanımız Faruk Özlü ve Yardımcılarına güveniyoruz" dediler.

24.05.2019
2274 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Oxijen.tv programcısı Savaş Arı'nın hazırlayıp sunduğu "Sokağın Nabzı" adlı programda bu hafta Düzcelilere "Asar Çayı'nın son durumundan memnunmusunuz?" sorusu soruldu. Savaş Arı bir sordu bin ah işitti. İşte Düzcelilerin Asar hakkında verdiği cevaplar.

ASAR PORSUK GİBİ OLMALI

Mikrofon uzatılan vatandaşların tamamı Asar Çayı'nın Düzce'ye yakışmadığını dile getirdi. Düzce'nin Eskişehir'in Porsuk Çayı gibi olmasını isteyen bir vatandaş; "Asar Çayı'nın son halinden memnun değiliz. Eskişehirdeki gibi sandallar olsun, kaldırımda yürüyüş yolları olsun" dedi. Bir diğer vatandaş ise Asar Deresi ile ilgili projeleri tam bilmediğini söyleyerek; "Belediyenin burası ile ilgili projesi varmı yokmu bilmiyorum. Geçmiş dönemlerde bir kaç proje açıklanmıştı ama tam anlamıyla hayata geçirilmedi" dedi. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Yardımcılarının bu konuyu çözebileceğine inandığını söyleyen bir başka vatanda ise; "Belediye BAşkanımız FAruk Özlü'den çok şey bekliyoruz ve umutluyuz. Dışarıdan gelenler şehrin ortasından geçen dereyi gördüklerinde yakıştıramıyor. Asar'ın etrafı yeşillendirilmeli. Türkiye'de ve Avrupa'da bunun örnekleri var. İnsanların gezeceği hava alacağı bir yer olmalı. Şuanki mevcut hali kötü" dedi. Bir diğer vatandaş ise; "Asar çayının halini beğenmiyorum. Mevcut durumu eskiye göre iyi. Ama çok daha iyileri var. Eskişehir Porsuk çayına baktığımızda Asar Deresinin hali içler acısı diyorum. Modern kuşullara göre yapılmalı. Bugün belediye başkan yardımcımız şehir plancısı. Faruk bey ve Celal beye güveniyorum" dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
2274 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

fırat

25.05.2019 - 10:40:53

Evet yine nostaljik tramvay hikayesi yetmedi Asar yenileniyor hikayesi ile malı götürme süreci başladı.Nasıl olsa hesap sorulmuyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Düzce'nin Acı Kaybı
11.09.2019 - 22:49
Düzce'nin Acı Kaybı
Düzce Üniversitesi Düzce TSO ile Yeniden Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzaladı
Projeler için İstanbul Yollarını Aşındırıyor
Düzce’nin Yeni Cazibe Merkezi Olacak
Buranın Bakımını Kim Yapacak?
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
16.09.2019 - 17:09
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
Okul Servislerine Sıkı Denetim