Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:38] Evde Kilitli Kalınca... -- [18:42] İLK TOPLANTI YAPILDI -- [18:38] Hayvanlarınızı Çaldırmayın -- [18:29] PLAJLAR ÇÖPTEN ARINIYOR -- [16:02] Selzedelerin Taleplerini Dinledi -- [14:08] Haydi Kan Vermeye! -- [11:27] Daha Fazla Hastaya Hizmet Verilecek -- [10:44] KALDIRIMLARDA TADİLAT ÇALIŞMASI -- [10:37] Ünlü Lokantacı Bolu Dağı A.Ş.'nin Kuruluşunu Anlattı -- [10:30] "Girişimci ve Yenilikçi Üniversite" Ünvanını Koruyor --
Gündem
"Açta Açıkta Kimse Kalmasın"

Beşir Derneği Düzce Temsilciliği faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürüyor. 5 Yıldır Düzce'de faaliyet gösteren Dernek, bağışları en yüksek yüzde oranı ile ihtişaç sahiplerine ulaştırıyor.

26.05.2019
1773 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce'de 5 yıldır aralıksız olarak yardım faaliyetlerinde bulunan Beşir Derneği, Ramazan ayında da çalışmalarını sürdürüyor. Beşir Derneği Düzce il Temsilciliği, dernekleri ile ilgili çeşitli bilgiler vererek; "Bildiğiniz üzere Tüm dünyada olduğu gibi Düzce'de de faaliyetlerine temsilcilik olarak devam etmektedir. Faaliyetlerimiz arasında gıda giyim eğitim barınma yardımları ve su kuyuları önceliklerimiz arasındadır.  Düzce'de 5 yıldır temsilcilik olarak faaliyetine devam etmekte olan Beşir Derneği Kamu yararına çalışan dernek Statüsünde ( Bakanlar Kurulu onaylı) bir dernektir.  Ve gelen bağışları en yüksek yüzde oranı ile ihtiyaç Sahiplerine ulaştıran dernek olarak bu kategoride de ilk sıradadır. Maalesef yardımlaşmanın en çok gerekli olduğu bu günlerde bağışçı - ihtiyaç sahibi eşitlik oranı çok dengesizdir. Yaptığımız sosyal incelemelerde ihtiyaç sahiplerinin çaresizliği bizleri derinden etkilemekte gördüklerimizi ve yaşadıklarımızı anlatmakta zorlanıyoruz. Sosyal incelemelerimiz ihtiyaç sahibi ailelerin başvurusuyla kayda alınmakta, evleri ziyaret edilerek komşu, muhtar, yakın esnaftan da durumları ile ilgili gerçek bilgiler alınarak istişare edilmekte ve yardımlar heyet kararı ile ihtiyaç sahiplerine periyodik olarak yapılmaktadır.  Sesimizi duyurmak ve ilk etapta yakın çevremizde aç yatan, eğitimsiz, bayramlıksız çocuk kalmasın, boynu bükük anne babalar kalmasın çabasındayız.   Daha ihtiyaç sahibine yardım sağlayabilmek için merkezimiz ve tüm temsilciliklerimiz canla başla çalışmaktadır" denildi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1773 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
14.06.2019 - 11:17
HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
İşçilerden Dayanışma Örneği
İLK TOPLANTI YAPILDI
20.06.2019 - 18:42
İLK TOPLANTI YAPILDI
3 KİŞİNİN SORGUSU SÜRÜYOR
18.06.2019 - 22:43
3 KİŞİNİN SORGUSU SÜRÜYOR
oxijen.tv'den Canlı Yayınlanacak
Düzcespor’a Başkan Dayanmıyor