Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:09] Ergenlik Çağının En Büyük Tehdidi! -- [17:55] Düzce’yi Karış Karış Gezip Tanıtıyor -- [17:35] İşçilerden Dayanışma Örneği -- [17:26] "Bu Seçimden Zaferle Çıkacağız" -- [16:37] Çekleri Kopyalayıp Aynı İlçede Kullanmak İstedi -- [15:36] Camiye Girerken Fenalaştı -- [14:13] Kalem Seti Köy Okullarına -- [13:19] Aç kalan ayı arı kovanlarına saldırdı -- [12:10] Yere Çöp Atarken İki Kere Düşünün -- [11:12] YÖK Başkan vekili Er değişimleri anlattı --
Gündem
Keskin, İstanbul'da Yaşayan Düzceliler ile Buluştu

​İstanbul’da yaşayan Düzceliler, Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Şenlik vesilesiyle buluşan Batı Karadenizliler hem memleket hasretini giderdi hem de kendi yörelerine özgü müzikle doyasıya eğlendi. Festivale AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve ilçe başkanları da katıldı.

13.06.2019
5476 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Keskin, İstanbul'da Yaşayan Düzceliler ile Buluştu

İstanbul’da yaşayan Düzceliler, Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Şenlik vesilesiyle buluşan Batı Karadenizliler hem memleket hasretini giderdi hem de kendi yörelerine özgü müzikle doyasıya eğlendi. Festivale AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve ilçe başkanları da katıldı.

Bağcılar Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 7 Bölge 7 Renk Kültür Sanat Festivali’nin devam ediyor. Şenlik dolayısı ile buluşan Batı Karadenizliler hem memleket hasretini gideriyor, hem de birbirleri ile tanışma fırsatı buluyor. Bağcılar'daki şenliklere İstanbul'da yaşayan Düzcelilerin yanı sıra, Düzce'den de çok sayıda katılım oldu. Programa, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İlçe Başkanları da katıldı. İstanbul'da yaşayan Batı Karadenizlilere seslenen AK Parti DÜzce İl BAşkanı Mustafa Keskin 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyük Şehir Belediyesi seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım'a destek istedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5476 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Komik

14.06.2019 - 08:39:20

Istanbul secimi için düzceden bile oy istiyorlarsa durum gerçekten ciddi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Giyim Mağazalarının Arasına Bir Kafe Daha!
Bir Anlık Öfke Bakın Neler Yaptırdı
Bir Daha Kimse Aynısını Yapamayacak
89 Öğrenci İçin Renkli Mezuniyet Töreni
Sosyal Medya Bu İddia İle Çalkalanıyor
HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
14.06.2019 - 11:17
HAKSIZ REKABETE MÜSAADE YOK
Bambaşka Bir Düzce Olacak
10.06.2019 - 18:20
Bambaşka Bir Düzce Olacak