Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:41] HENDEK'TEN BİR ACI HABER DAHA -- [17:30] EVDE BAKIM HİZMETLERİ İLE YÜZLER GÜLÜYOR -- [17:25] SÜRÜCÜLER BİLGİLENDİRİLDİ -- [17:20] Gümüşova'da Silahlar Konuştu -- [15:45] DÜZCE İÇİN ÖNEMLİ BİR HAMLE -- [15:10] NİYE SESSİZ KALIYORSUN? -- [14:56] VALİ ATAY HALK İLE BULUŞUYOR -- [13:45] İlçenin Göbeğinde Bangır Bangır Düğün -- [10:16] 60 Kişilik Kontenjana 128 Başvuru -- [10:07] ATV takla attı --
Gündem
“FARUK ÖZLÜ'NÜN ARKASINDAYIM”

31 Mart Yerel seçimlerinde MHP’nin Düzce Belediye Başkanı adayı olan Erdoğan Bıyık, oxijen.tv’de yayınlanan Perde Arkası adlı programa konuk oldu. Bıyık, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün destekçisi olacağını, yapılan işleri de takip edeceklerini söyledi.

13.06.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
“FARUK ÖZLÜ'NÜN ARKASINDAYIM”

Geçtiğimiz yerel seçimlerdi MHP’nin Düzce Belediye Başkanı adayı olan Erdoğan Bıyık, oxijen.tv’de Mustafa Armutçu’nun hazırlayıp sunduğu “Perde Arkası” adlı programa konuk oldu. Bir çok önemli konuya değinen Bıyık Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün başarılı olacağını düşündüğünü söyledi. Bıyık Faruk Özlü ile ilgili yaptığı açıklamada; “Seçimlerin sonuçlanmasının ardından rekabetin de bittiğini söyleyen Bıyık, her zaman Faruk Özlü'nün destekçisi olacağını söyledi. Şuan Düzce Belediyesinde bir durgunluk olduğunu, bunun da normal olduğunu dile getiren Bıyık; "Düzce halkı Faruk Özlü'yü destekleyip Başkan yaptı. Halkın iradesi bizim için baştacıdır. Allah hayırlı uğurlu etsin. Biz sonrasında yaptığımız basın toplantımızda Faruk Özlü'nün yaptığı tüm icraatları destekliyoruz, ama takip de edeceğiz. Ben de başkan olsam yanlışta yapabilirdim, doğru da yapabilirdim. Herkesle konuşmak lazım. Ben hiçbir yere çıkmıyorum, hiçbir eleştiride bulunmuyorum. Belediyenin şuandaki durumu ve pozisyonu belli. Faruk Özlü'yü anlayabiliyorum. Belediye ile ilgili hesapları daha önce yaptım.  Ancak bu Belediyedeki sessizlik, hizmet anlamındaki durgunluk 6 ay  sonra da devam ederse sıkıntı çıkar" dedi

"BEN DE OLSAM AYNISINI YAPARDIM"

Parkların yıkım kararını olumlu karşıladığını, kendisinin de seçilmesi halinde aynısını yapacağını hatırlatan Bıyık; "Yaptığı güzel şeyler var, Parklar ile ilgili konuda biz de aynısını yapacaktık. Ancak şuanda parkların hali ortada. Biz de süre veriyoruz. Ben Faruk Özlü'nün bunları başarabileceğini biliyorum. Artık seçim bitti kendisi bizim başkanımız. Ben ASKF Başkanıyım, sana ihtiyacım var dediğinde biz başkanımızın yanındayız. Bize Düzce için ne görev veriliyorsa eyvallah. Rakabet bitti, o seçim zamanıydı, şuanda bizim belediye başkanımız. Biz onun destekçisi olmak zorundayız. Aksayan işlerde de sayın Başkanım şurası sıkıntılı diyebilmeliyiz. İki aylık süreçte yaptığı şeyler var. Biz “aman şöyle yaptı böyle yaptı muhalefet edelim” demiyoruz. Düzce’nin menfaati olan her şeyde sonuna kadar yanındayız. Biz “Faruk Özlü tökezlesin”, diye düşünmeyiz. Burası Düzce, o da başkanımız. Biz “nasıl kendisine destek olabiliriz. Nasıl hataya düştüğü yerlerde toparlarız” diye bakarız. Herkes yanlış yapabilir. Ben olsam ben de yanlış yapabilirdim. Ben olmuşum Faruk Özlü olmuş benim için çok önemli değil. Düzce'yi yukarıya çıkarabilecek bir olgu oluşması gerekiyor. Bizim de buna destek vermemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

“İSTANBUL İÇİN BİNALİ BEYİ DESTEKLİYORUZ”           

Son günlerde sık sık İstanbul’a gidip Cumhur ittifakı adayı Binali Yıldırım’ın seçim çalışmalarına katıldığını söyleyen Bıyık; “Buradan İstanbul'da da yaşayan Tüm Düzcelilere sesleniyorum, şahsım ve partim olarak Binali Yıldırım'a destek verelim. Çünkü Binali Bey İstanbul olduğu kadar Düzce için de önemli” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Kiraladığı otomobilinin içinde ceset buldu
Hemşehrimiz Aziz Aksoy'a Önemli Görev
PATLAMADA SON BİLANÇO
3.07.2020 - 13:43
PATLAMADA SON BİLANÇO
AKÇAKOCA’DA TARİHİ GÜN
2.07.2020 - 17:46
AKÇAKOCA’DA TARİHİ GÜN
2 kişinin kimliği belli oldu
4.07.2020 - 08:01
2 kişinin kimliği belli oldu
Halı Sahalar Ne Zaman Açılacak?
KURBAN KESİLEREK AÇILDI
4.07.2020 - 15:14
KURBAN KESİLEREK AÇILDI