Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[15:12] İLGİLİ BAKANLIK YAZISI VALİLİĞE ULAŞTI -- [14:30] ÖZLÜ'DEN İKİ YENİ MÜJDE -- [13:56] FİNAL OKULLARI’NDAN TENİSTE BÜYÜK BAŞARI -- [13:53] Yayın Yasaklarına Tepki Gösterdi -- [13:27] Elektrikli Bisiklet Sürücüsü Yaralandı -- [13:04] ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR -- [12:08] Deneyimlerini Hürriyet’te Paylaştı -- [11:53] 1.65 Boy Uyarısı -- [11:46] İSTANBUL SÖZLEŞMESİNE HAYIR DEDİLER -- [11:10] Burası Düzce 10 Yaşına Bastı --
Gündem
Mecliste Önemli Kararlar Alındı

Düzce Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci toplantısı Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli başkanlığında yapıldı. Gündemde 24 konu ele alındı. Gündemin en önemli konuları arasında yer alan Konulap'deki yapılaşma Mecliste uzun süre tartışıldı.

14.06.2019
5566 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Mecliste Önemli Kararlar Alındı

Mecliste, ilk olarak, Düzce belediyesinin de üyesi olduğu Teknopark'daki sermaye artışı görüşüldü. 1 buçuk Milyon sermayeli Teknopark, sermaye artırımına giderek bütçesini 4 milyona çıkardı. Düzce belediyesi de 150 bin lira ile sermaye artırımına ortak oldu. Konu Mecliste oy birliği ile kabul edildi. Belediyenin temizlik araçları ile özel kalem müdürlüğüne bağlı araçların kiralanmasına ilişkin konu, komisyon görüşü ile Meclise geldi. Temizlik müdürlüğünün 28, özel kalem müdürlüğünün ise 83 araçlı kiralama talebi, Mecliste oy çokluğu ile kabul edildi. Bayanların, belediyenin spor salonundan yararlanmalarına ilişkin fiyatlar da belirlendi. Buna göre aylık olarak fitnes branşı için ücret 50 lira oldu. Öğrencilere bu fiyat üzerinden yüzde 15 indirim yapılacak. Gündemde yer alan imar maddeleri arasında öne çıkan Konuralp'deki yapılaşma konusu Mecliste uzun süre görüşüldü. Alınan karara göre artık Konuralp'de çok katlı binalara izin verilmeyecek. Ruhsatlar, kot farklılıklarına göre 4 ve 5 kat üzerinden verilecek. Bu arada, ruhsat alanlar ile inşaata başlayanların müktesep hakları korunacak.  


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5566 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Dünya 3.sü Cumayeri'nden Çıktı
AZADE AY ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI
Komşuda Peşpeşe Deprem
11.12.2019 - 23:10
Komşuda Peşpeşe Deprem
Düzce’de toplu taşımada yeni minibüsler
Yemeğin Mutfaktan Sofraya Yolculuğunu İzlediler
YILDIRIM’DAN OXİJEN’E ZİYARET
İzne Çıkıp Geri Dönmemişti