Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:11] BAKAN KOCA SON RAKAMLARI AÇIKLADI -- [19:15] 1 Haziran Öncesi Toplandılar -- [19:13] Bu merkez Çocuk Dostu Olacak -- [18:25] Düzceli Berberlerin Testleri Temiz Çıktı -- [18:15] Fabrikalara Belediyeden Maske Desteği -- [16:28] SECCADELER BAŞKANDAN -- [15:48] Vali Dağlı Cuma Namazı Sonrasında Konuştu -- [14:19] Camiler Cemaatine Kavuştu -- [13:43] Yetkililerin Araştırmasını İstiyor -- [13:20] "BİREVİM AİLELERİ TASARRUFLA BULUŞTURUYOR" --
Gündem
Öğrencilere Kamu Kurumlarında İş İmkanı

​Düzce İŞKUR Müdürlüğü ile kamu kurum ve kuruluşlarının ortak çalışması ile hayata geçirilen Sosyal Çalışma Programı ile yaz tatiline giren öğrenciler 3 ay boyunca yaz tatilinde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışacaklar. Programa dahil olmak isteyen öğrenciler, 25 Haziran Salı günü başlayacak kayıtlar ile programa katılabilecekler.

27.06.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Öğrencilere Kamu Kurumlarında İş İmkanı

Düzce İŞKUR Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Düzce’deki bütün kurum ve kuruluşların dahil olacağı Sosyal Çalışma Programı Türkiye’de ilk defa Düzce’de hayata geçiriliyor. Proje kapsamında yaz tatiline giren üniversite öğrencileri, 3 ay boyunca Sosyal Çalışma Programında çalışarak hem para kazanacaklar hem de iş hayatı konusunda pratik yapmış olacaklar. 141 öğrencinin yaz döneminde 3 aylık dönem için kamu kurum ve kuruluşlarında Sosyal Çalışma Programı kapsamında çalıştırılması için başvurular 25 Haziran Salı günü başlayacak. Projeye dahil olan iş programları Doğanın korunması, kültürel mirasın restorasyonu, korunması ve tanıtılması, kütüphanelerin bakımı ve düzeni, kamu kurumlarının kültürel ve sosyal hizmetlerinin desteklenmesi konularında çalışacaklar.

Programda yer alacak öğrenciler günlük sosyal çalışma süresi 8 saat olacak ve haftada 3 gün, 2019 Yılı yaz dönemi için toplam en fazla 39 gün çalışacaklar. Öğrenciler programa katılıp çalıştıkları her gün için 67,36 TL alacaklar ve sigortalı olarak primleri devlet tarafından ödenecek. Program dolayısıyla katılımcı öğrencilerin KYK bursları/öğrenim kredileri kesilmeyecek. Katılımcıların programa devam zorunlulukları vardır. Ancak yüklenicinin onayı olması kaydıyla 5 güne kadar mazeret göstererek programa katılmama hakları bulunabilecek.

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER
Korona Çalışmalarını Anlattı
Bu Camilerde Cuma Namazı Kılınacak